SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat (Help)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130
Witam jestem nowy na forum,czytałem wiele tematów związanych z dietami i nie tylko na siłowni juz trenuje z rok może nawet więcej.Sprawa wygląda tak ze twarz mam opuchniętą (Gruba).
I pytanie brzmi czy zrobić diete na Redukcje czy niema to żadnego sensu aktualnie.
Myślałem także nad Planem Treningowym na Redukcje bo aktualnie pracuje z planem na siłe,a chciałbym zmienić plan:).
Chciałem jeszcze dodać ze w sumie Gruby nie jestem tylko mam twarz taką gruba.

Jeśli ktoś się na tym bardzo zna to bym prosił o jakiś numer gg czy coś zeby forum nie zaśmiecać.To by mi bardzo pomogło:)




Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 68

Wzrost: 174

Obwód klatki: ---

Obwód ramienia: ---

Obwód talii: ---

Obwód uda: ---

Obwód łydki: ---

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: Niewiem

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Siłownia czasami piłka nożna

Odżywianie: Staram sie jeść zdrowo,bez chrupek słodyczy i innych pierdół

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Nie mamm

Stan zdrowia: Bd Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: 3dni w tygodniu ćwicze na siłowni

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Wczesniej Nitro Bolon AAKG i HMB/ BCAA i L-Carnitine +Green Tea /Teraz Creatyna /po Creatynie zamierzam DYMATIZE XPAND

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak

Stosowane wcześniej diety: Nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
może masz okrągłą twarz a nie grubą...
nie dramatyzuj... albo podaj fotki albo coś... o redukcji twarzy to nie słyszałem...
może podaj chociaż ile masz cm w pasie?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130
Możliwe ze masz racje:)Zdjecie wyśle ci na e-mail.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
Jak nie masz duzo tluszczu to redukcje odloz na wiosne. Spuchles pewnie po kreatynie jak bierzesz jakies mono to wody troche sie nabralo i niektorym robie sie poprostu pyzata twarz po cyklu powinna zleciec.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna a odzywki/suplementy?...

Następny temat

Help! Musze schudnąć...

WHEY premium