SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla nowego, do poprawy :<

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
Dieta też nie jest nakierowana w żaden konkretny kierunek, ale zacząłem zwracać uwagę na to, co jem :) Odstawiłem wszelkie źródła tych niedobrych, pustych kalorii, czyli mniej więcej wiem, czego nie jeść (dowiem się więcej! ^^), ale ale nie wiem co MAM jeść :D Dobry pomysł jest z tym urozmaiconym jedzeniem, które mógłbym nosić do szkoły Tak więc nie mam żadnych pomysłów na stworzenie dla mnie optymalnej diety. Udało mi się wyliczyć za pomocą tematu "Pierwsza wizyta Jasia na forum", dzienne zapotrzebowanie na energię (TDEE) = 2869,85 kcal (przyjmując, że NEAT wynosi 750 kcal; uśredniłem tę wartość). Tak więc z nadwyżką będzie to gdzieś z 3500 kcal :P






Tak więc dieta będzie składać z następujących rzeczy:

1.
płatki kukurydziane (jak się skończą zmienię na owsiane xD)
jajka gotowane na miękko
jakiś owoc
2.
chleb pełnoziarnisty
szynka
izotonik
3.
Ryż
sałata
mięso wołowe
albo
ziemniaki
schabowym
surówka
(różnie to bywa bo jestem uzależniony od tego co rodzice ugotują)
4.
<tu jakieś posiłki okołotreningowe, nie mam ani carbo, ani wpc, czym to zastąpić?>
5.
kilka szklanek mleka (w ciągu dnia tak mogę sobie pić mleko?)
owoce
płatki owsiane

Wiem, że jako początkujący we wszystkich rzeczach mogę zrobić błąd :) Proszę więc o troszkę wyrozumiałości Nie wiedziałem co jeszcze dorzucić, żeby było ok, będę to poprawiał - na pewno w diecie brakuje mi dużo do zrobienia dobrej diety blee

No pain, no gain xP

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przydało by się jeszcze poczytać w podwieszonych co należy spożyć przed i po treningu i popatrzeć na innych co jedzą i jak mają poprawione diety
białko możesz dać na 2 ww obetnij do 5,5g

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PILNIE!!!!! OSTATNI SZLIF!

Następny temat

Kilka pytań odnośnie diety!

WHEY premium