SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 67kg [MASA]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 947

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

M

Cel

Siła, funkcjonalna masa

Waga

67

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

12

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca fizyczna x5, bieganie x2(5km), sprinty x2, siłownia x4

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Własna siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Podobna do obecnej, nic nie rosło

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Wszystko w porządku

Stosowana lub planowana suplementacja

Może ZMA w celu szybszej regeneracji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
O mnie:
Wzrost: 180
Waga: 67
Wiek: 21


Dieta:
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Warzywa napisałem ogólnie, ale tutaj zależy co mi pod rękę wpadnie przez rzodkiewki, marchew, kapustę, buraki po jakieś mrożonki, szpinak, czosnek itp


Moja dieta oscyluje w następujących wartościach:

3564 - 4186 kcal
162 - 191 g B
378 - 456 g W
119 - 208 g T

Tak duże wartości, bo pracuje fizycznie 5 dni w tygodniu, 4 razy siłownia, 4 razy bieganie (w tym 2 dłuższe biegi i 2 sprinty).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9063 Napisanych postów 82765 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699985
Jaki masz problem? Masa nie idzie na tej diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Wcześniej stosowałem podobną diete, ale mniejsza ilość wszystkich składników i masa stała, dodałem nieco szamy i zastanawiam się czy teraz nie wychodzi mi za dużo makroskładników (przede wszystkim białka i tłuszczów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9063 Napisanych postów 82765 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699985
no zobaczysz co się będzie działo
z czasem będziesz modyfikował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Jeżeli spojrzeć na tłuszcze, to proporcje kwasów omega 3 do 6 jest dobra? na tym również mi zależy,

Zapomniałem dodać do dziennika, że codziennie będę pił po 10ml tranu do śniadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Witaj,
Jeśli ważysz 67 kg przy 180cm to masz nie dowagę , druga sprawa za dużo białka to też ciężej Ci będzie zdobyć masę. Nie zaczynaj od tak dużej ilości kalorii.
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny, waga nie leci w dół ;(

Następny temat

Zdrowa ilość nabiału

WHEY premium