SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DYLEMAT?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
to moj piewszy post w tym dziale. cwicze juz troche ale niestety bez diety, jestem w miare rozbudowany :), lecz mam "troche" tluszczyku w oponie i mniej na klacie (w tych dwoch miejscach osadza mi sie tluszcz).

Teraz pytanie czy mam ulozyc jakas diete redukcyjna czy moze na mase + aeroby (zalezy mi na masie i nie chcialbym spalic miesni)??

~REPTILE[333]~

Głupi może stać się mądrym, mądry głupim nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Nie wiem jaki wygląd Cię interesuje - od tego zależy jakie kroki powinieneś przedsięwziąć. Niezależnie jednak od tego, musisz zwrócić uwagę na rodzaj oraz ilość produktów, które spożywasz w ciągu dnia. Rozumiem, że masz problem - chcesz zachować masę mięśniową z jednoczesną utratą tkanki tłuszczowej. Jeśli dobrze się za to zabierzesz (będzie to trochę trwało), stracisz stosunkowo mało mięcha, (obwody się oczywiście zmniejszą), ale wizualnie będziesz większy. Moja propozycja jest nastepująca:
Ogranicz do minimum spozycie tłustych mięs, tłustego nabiału (zawieraja nasycone kwasy tłuszczowe). Słodycze również wyrzuć (jeśli potrafisz). Tłuszcze jakie powinieneś spożywaś znjadziesz np. w rybach, orzechach, możesz też używać oliwy z oliwek do sałatek (oczywiście te tłuszcze w rozsądnych ilościach). Zamiast białego chleba używaj pełnoziarnistego, brązowego ryżu, makaronu itd.. Jedz częściej a mniejsze porcje. Tylko te zmiany (które podałem) połaczone z aktywnością fizyczną powinny dać zadowalający efekt (cierpliwości jednak). Rób w miarę mozliwości aeroby (po każdym treningu siłowym nawet 50min - dużo mięcha nie stracisz, bo wcale tak mało nie będziesz jadł). Dodatkowo jakieś antykataboliki, tak jak ktoś już to zaproponował oraz środki lipotropowe.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 438 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10272
zrob sobie rzezbe, tylko nie zapominaj o diecie!!! uloz ja sobie i scisle jej przestrzegaj. jezeli bedzie dobrze ulozona i przestrzegana, to nie powinienes spalic za bardzo miesni (oczywiscie tez nie da sie tak zrobic zeby nic z miecha nie polecialo)
acha i nie rob sobie diety "na oko" (szczegolnie jezeli do tej pory specjalnej diety nie miales), bo to sie moze bardzo zle skonczyc, niestety wiem to z wlasnego doswiadczenia
i jeszcze jedno: mozesz sobie zakupic jakis antykatabolik, co powinno ograniczyc do minimum straty w miesniach


Ćwicz jak zwierze, zachowuj sie jak człowiek

Mess with the best, die like the rest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
czyli powienienem ulozyc diete redukcyjna? ale to wtedy bez aerobow? czy masowa z aerobami, bo nie wiem :( ale dzieki za odpowiedz, sog

~REPTILE[333]~

Głupi może stać się mądrym, mądry głupim nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 438 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10272
dieta na mase + trening na rzezbe, w ktorym zawieaja sie aeroby dalyby Ci gestosc miesni
jezeli chcesz zrobic rzezbe, to: dieta redukcyjna + trening na rzezbe
co do diety redukcyjnej, to powinna ona zawierac takie proporcje: bialko 2 gr/kg masy ciala, wegle 3-3,5 gr/kg masy, tluszcze 0,5-1 gr/kg masy
z reszta tu masz linka do wlasnego ukladania diety:
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657
bardzo przyjemny art. nawet ja bylem w stanie ulozyc cos samemu


Ćwicz jak zwierze, zachowuj sie jak człowiek

Mess with the best, die like the rest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz dac wiecej bialka, zalezy ile kcali powinienes wszamiac.


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* pomoglem? kliknij gdzies tu ----------------------------------------------->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
aeroby + dieta redukcujna = dobry efekt.

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
Chyba nie chce byc grubasem.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze gada, piwa dajcie ;]


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* pomoglem? kliknij gdzies tu ----------------------------------------------->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
nie idzie inaczej bebzola spalic, np. sama dieta redukcyjna? zeby nie dobijac miesni aerobami? bo na antykatabolik nie mam tera zbytnio siana?

~REPTILE[333]~

Głupi może stać się mądrym, mądry głupim nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie idzie...


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* pomoglem? kliknij gdzies tu ----------------------------------------------->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
dzieki macie po sogu

~REPTILE[333]~

Głupi może stać się mądrym, mądry głupim nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko nie przesadz z aerobami - 45 min i nie powinienes spalic za duzo miesna


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* pomoglem? kliknij gdzies tu ----------------------------------------------->
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkodliwe fast foody?

Następny temat

Prosze o pomoc w wybraniu odpowiedniej diety

WHEY premium