SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jest mozliwosc brania samej DECI i miec przy tym zamierzony efekt ??
Czy koniecznie przy cyklu potrzebne jest branie czegos jeszcze teski ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1009
no masz racje kijanka, ale ja analizujac swoje doswiadczenia gdybym mogl cofnac czas to nie marnowalbym zdrowia i kasy na sprawdzaniu czy dziala na mnie to 200, no ale z drugiej strony kazdy ma inny organizm. Tak wiec whit3 wybor nalezy do ciebie, czym i jak sie bedziesz trul.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
a jaki jest twoj zamierzony efekt
ale pewnie ze mozna np. jezeli to twoj 1 cykl w zyciu...tylko na koniec clomidzik

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak ale chodzi mi o to czy teske mozna czyms zastapic ??
jesli nie to co powininem jeszcze brac ??

proscar i clomid ??
cos jeszcze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
Na dece zbudujesz czysty mięsień, a jeśli chodzi ci o zastąpienie deci innym środkiem z grupy S.A. to odradzam bo deca jest jednym z najbezpieczniejszych dopalaczy,
A co do clomidu i proscanu to jesli to twój 1 cykl to po ostatnim strzale 10 dni odczekaj i bierz 1 tab clomidu i to powinno wystarczyć,
Takie jest moje zdanie i opinia.


Co sie gapisz ....

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za opinie ale w tym pytaniu chodzilo mi o cos innego :)
slyszalem ze dece trzeba brac z testosteronem :)

chcialbym wiedziec czy to prawda a jesli tak to czy testosteron mozna czyms zastapic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
z tego co sie orientuje to moze to być winstrol, mieczysław i takie tam..

konserwatorMuzyka, film i książka
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=119&forum_title=Muzyka, film i ksi��ka

Cytat roku SFD
"...W regulaminie SFD jest napisane ze kto jedzie na moderatorow ten ma prze***ane..."

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
Georg XXL co ty tutaj za ******ly sadzisz co?
jakie 10 dni po ostatnim strzale deci clomid co?
zanim zaczniesz doradzac proponuje poczytac najpierw posty podwieszone wyzej ( po to one sa zeby z nich kozystac )
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=75294 - tutaj masz wszystko opisane
ZA TWOJA ODPOWIEDZ NALEZY CI SIE ZOLTA KARTKA W DZIALE DOPING


ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4443
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze deca slabo dziala mysle ze dawka 200mg tydzien to minimum a najlepiej to kolo 400mg pozatym rzeczywiscie tescik jakis by sie przydal.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
Alchemik piszesz ze z wlasnego doswiadczenia wiesz ze ...
no jezeli dane w twoim profilu sa prawdziwe to sie zgodze ze dla cioebie 200mg deci to pryszcz ale nie dla innych ( poczatkujacych ).
Z calym szacunkiem ale pomysl nastepnym razem i doradzajac biez pod uwage stopien zaawansowania oraz parametry zawodnika.
pozdrawiam

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze

wiele opini wiele bledow i wiele zbierznosci :)
moze mi ktos udzielic konkretnej odpowiedzi ??

winstrol jest na rzezbe a to by spowodowalo wychudzenie mnie a nie jestem kims kto wazy 200 kg :)



mozna czym zastapic ??
jesli nie to powiedzcie czy osoby miedzy 17 - 19 wieku moga brac clomid i proscar ??



pytam czysto teoretycznie :)

dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Na pierwszy cykl bierzesz tylko dece i nie kombinuj z innymi koksami. Laczenie kilku srodkow zostaw na pozniej. Tylko deca!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Data na ampulce

Następny temat

B12!?

Wiecej