SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to staw biodrowy pobolewa?? co robic?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
W kwietniu podczas jazdy na rolkach delikatnie odjechała mi lewa rolka i ratując się od upadku coś nadwyrężyłem w lewej pachwinie ( biodro z lewej strony) wtedy poczułem dyskomfort bólowy przez co utykałem na lewą nogę kilka dni a przez 2-3 tyg pobolewał mnie staw , Później wszystko wróciło do normy ale dość często z lewej strony pojawiają się lekkie bóle , swędzenia , pieczenia itp. Najczęsciej przy pachwinie ( w okolicy moszny ) , a często ból przenosi się na tył biodra na zewnętrzną strone , pare razy lekko pobolewał 4głowy uda. Raczej to nie jest przepuklina bo w styczniu miałem operowaną przepukline z prawej strony i objawy i ból były podobne ale jednak inne i przepuklina objawiła się w 3-4 dni bólu a tutaj objawy sa już 8 miesięcy .



Czy to moze być coś z biodrem??? czy to moze być jakiś ucisk , promieniowanie po operacji prawostronnej która miałem 3 miesiace wczesniej ??


Ew, w jakim kierunku szukać i jakie ćwiczenia robic itp ??


Ból , dyskomfort w skali 1-10 to 2 lub 3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bardzo duzo rzeczy to moze byc , podstawowa sprawa to postawienie prawidlowej diagnozy, mozesz miec chocby ucisk na nerw skorny uda boczny w okolicy wiezadla pachwinowego jak i same uszkodzenie w stawie biodrowym, potrzebujesz dobrego fizjoterapeuty tym bardziej ze juz mimo mlodego wieku ze zdrowiem nei jest najlepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sennosc

Następny temat

Cwiczenia na nogi a kolana

WHEY premium