SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl dla kolarza

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 356
Witam wszystkich !
Chciałbym zasięgnąć porady co do pierwszego cyklu. Trenuję sporty wytrzymałościowe a konkretnie kolarstwo, do tego dochodzi regularnie 2 razy w tygodniu siłownia. Chcę zacząc mój pierwszy cykl, który miałby na celu podniesienie siły, wydolności do tego trochę spalić fatu i ubić sylwetkę Wybrałem propionat testosteronu. Co do dawek to myślałem o 100mg e2d przez 8 tygodni. Będzie ok czy moze mniej/więcej ?
Druga sprawa co z odblokiem, czy po takim cyklu muszę brać hcg czy sam clomid wystarczy ? Jesli tak to ile jednostek hcg i przez ile ? Clomid w jakich dawkach i od kiedy ? 4 dni po ostatnim strzale .
Badania robię przed cyklem, po cyklu kiedy zrobić badania ? zaraz po ostatnim strzale czy moze trochę odczekać ?

1. WIEK: 25
2. WAGA: 70
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 34
-klatka: 99
-udo: 56
-talia: 79
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA:
-białko: 2
-węglowodany: 6-10
-tłuszcz: 4
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadne
8. TRENING: rower 4 razy w tygodniu siłownia 2, łącznie około 10-15 godzin treningu/tydzień
9. CEL CYKLU: siła, wytrzymałość, ubicie, rekompozycja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej chudy jednak ławo mnie podlewa
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: normalny, ani zby łysy ani swetra nie ma
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 95
-martwy ciąg: 155
-przysiad: 125
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 356
Jeździ się dobrze, moc jest, regeneracja bajeczna. Jedyny minus to pompa, ale pomału się do niej adaptuję i nie jest juz tak dokuczliwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zacznij sobie spokojnie od 50mg 3x week i podbijaj o 25mg co 3-4tygodnie. Kilkanaście tyg wyjdzie, ale stabilnie i pod cel będzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 356
Nie za mało ? ;)
Na dniach idę robić badania i zaczynam cykl. Jak badania po cyklu ? Kiedy zrobić ? Jak zaplanować odblok i jakie środki ? Nolve warto mieć na podorędziu czy stale brać (chyba nie ma sensu bez objawów)
Z góry dzięki za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Za mało na co?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 356
W sensie czy dawka nie będzie za słaba ;) Czemu nie 100mg e2d ? Tak ciekawości pytam ;)
Skoro piszesz, żeby podbijać dawkę co 4-3 tygodnie, to ile pociągnąć cykl ? do 12 tygodni ?
Czy przy takim cyklu wbijać hcg ? Clomid 3-4 dni po ostatnim strzale 100mg i póżniej 21 dni 50mg ed ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364375 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668953
jak wrzucisz 100 od razu stawiam że klapniesz po kilku kilometrach
dobry prop przy dawce 50 mg co 2 dni wywinduje testa o praktycznie 100% spokojnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
the_program
W sensie czy dawka nie będzie za słaba ;) Czemu nie 100mg e2d ? Tak ciekawości pytam ;)
Skoro piszesz, żeby podbijać dawkę co 4-3 tygodnie, to ile pociągnąć cykl ? do 12 tygodni ?
Czy przy takim cyklu wbijać hcg ? Clomid 3-4 dni po ostatnim strzale 100mg i póżniej 21 dni 50mg ed ?




Rób tak jak napisałem. Cykl nie zakładaj z góry, może być dłużej niż 12tyg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 356
Ok zacznę od 50mg e2d i co 3 tygodnie podbiję co 25mg dawkę.
Towar już mam, wykonam badania i zaczynam cykl.
Doradzicie Panowie co z tym odblokiem ? Bo to mnie nurtuje a w necie mnóstwo info, ze hcg potrzebne, inny piszą, że zbędne...
Dzięki za rady, będę na bieżąco zdawał relację bo wytrzymałościowiec to tu rzadkość ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364375 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668953
hcg będzie potrzebne na 100% w związku z tym że nie wiadomo ile docelowo polecisz na testo wrzuć w 5-6 tyg 5000 hcg 2*2500 co 3 dni
później jak coś będziesz pisał w temacie i będziemy ci pomagali
jak Krzykacz napisał nie zakładaj z góry długości cyklu
bo znając życie to z planowanych cykli 10-12 tyg robią się cykle kilku miesięczne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 356
Dzięki za info i wiedzę, będę zdawał relację na bieżąco ;)


Po badaniach, myślę, że wszystko ok. Jutro wbijam pierwszego strzła.






Zmieniony przez - the_program w dniu 2016-06-03 14:47:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
Podpinam się pod temat, co dla kolarza najlepsze z najmniejszymi skutkami ubocznymi? Nie ukrywam, że kłucie dupska nie jest ultrakonieczne :D Sally i T3 jest, co dalej na zbicie i wzrost wytrzymałości/zachowanie mięsa? Nie ukrywam, że też dużo biegam i chciałbym polepszyć ogólne wyniki wytrzymałościowe ( patrz Armstrong, z tym, że bez EPO)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka

Następny temat

Novothyral 100 mcg plus 20 mcg jakie dawkowanie?

WHEY premium