SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl dla kolarza

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 356
Drugi tydzień wbijania zbliża się ku końcowi. Zaczynam odczuwać wyraźny wzrost siły, waskularyzację, wytrzymałość też na plus, regeneracja jak nigdy. Jedyne co mi nie daje spokoju to pompa.
Przy mocnych treningach interwałowych pompa bywa tak uciążliwa, ze niemożliwe jest utrzymanie zadanej intensywności. Noga mimo siły, która w niej drzemie, po prostu nie chce kręcić. Czy organizm w pewien sposób zaadaptuje się do tego z biegiem czasu ?
Bo nie ukrywam, ze oprócz wszystkich zalet jest to jedyny jak na razie minus, który troszke przeszkadza w treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
Pompa na pewno będzie większa to bez dwóch zdań, testosteron powoduje wzrost azotu w mięśniach ale zbadaj estrogen w labie i wrzuć wyniki może masz wysadzone w kosmos a to na pewno nie pomaga


Zmieniony przez - Konkretny-SFD w dniu 2016-06-15 23:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Boldenon wysoko , testosteron nisko, może być jeszcze anavar , tylko jest problem z autentycznością środka.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135735
Ogólnie dajesz wegla do 10g/kg ??

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 356
Co do badań to idę w przyszłym tygodniu. Zobaczymy co tam w środku siedzi.
@wnc1964 Co rozumiesz przez bold wysoko/test nisko ? 400mg/week bolda i ile teścia w takim razie ? Oxa też była brana pod uwagę ale jakoś tak wyszło, że odpadła ;)
@MARCIN n2o miało być 4-8 gw ankiecie, nie wiem czemu tak wpisałem Zdaża się zjeśc 8 g ale to po naprawdę ciezkich trenigach, np 6 godzin po górach. Teraz leci koło 5-6g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
Bold 800mg a test 300-400/week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 356
Po badaniach. Estro jak myślałem wyj**ane w kosmos, suty sterczą, twarz ulana. Czym to zbić Panowie ? Arimidex ?
Prolke w sumie też by można trochę zbić, bo też dość wysoka. Czym uderzyć ?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 356
Panowie ktoś pomoże ?
Bo musze to estro zbić a jutro chce zobaczyć co będzie dostępne. Anastrazol się nada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 356
Halo Panowie ktoś pomoże radą ? ;)
Lekkie gino wyczuwam + jak pisałem dość spora retencja wody nastąpiła. Czym i jak najlepiej będzie zbić to estro ?
Druga rzecz, zbliża się piąty tydzień cyklu @Lodzianin1 pisałeś o 2x2500j hcg co 3 dni. Wbijać to w dni bez iniekcji testa czy nie ma to znaczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
I Jak Ci sie jezdzi po propie? Noga podaje czy cement?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka

Następny temat

Novothyral 100 mcg plus 20 mcg jakie dawkowanie?

WHEY premium