SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam all.
chcę zrobić nowy cykl. ale nie mogę się do końca zdecydować jaki. Planuję wziąść 8x200 Deca 10x Winstrol i 10x Testosteronu propanikum. mam zamiar przwz pierwsze 2 tyg brać teścia, później dołączyć dece, i po kolejnych 2 tyg winstrol. co o tym sądzicie? co jeszcze wziąść i kiedy aby nie mieć zbyt dużych spadków po cyklu? to nie jest mój drugi cykl, wcześniej brałem 5x dece durabolin i 10x testosteron propanikum, ale było to jakieś 1,5 roku temu. mam 26 lat 174 cm i ważę 78 kg.

Ściana
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
nie tylko po
zrob wlasny temat i pisz w nim raz na tydzien o wynikach
diete tez opisz jaka masz

-----------------
blinG! blinG!
nie spie od 4 dni ... nie wiem dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak tam zdrowie nie chorujesz .ja nie radze . kup sobie lepiej kreatyne i zma.

nie podskakuj bo upadniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Witam! Pomysl o tych produktach - sa tanie. Phenobol dziala tak samo jak superek, winko pasuje tylko tescika musisz poszukac bo tu jest enanthat. Ale dobra moneta i pewne srodki. Sam pomysl na cykl tez dobry. Polecam!!!

Cała sportowa Polska liczy na nas!!!

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
test propanikum ?
napisz czy masz 50mg/ml czy 100 mg/ml tego propinicum...

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Ani nie propinicum ani nie propanicum koledzy... Pomyslcie raczej jak juz o PROPIONICUM...

Cała sportowa Polska liczy na nas!!!

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
-blinG- pwned by micen
pomyslec ze przez te wszystkie lata bylem w bledzie =E

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Nie denerwuj sie... Zobacz jak nerwowi sa malolaci z 39 na lapie - chca dawac zdjecia kolesi ktorzy handluja na forum - buhahahaha...

Cała sportowa Polska liczy na nas!!!

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
pomyliles temat

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to że pomyliłem nazwy nic nie znaczy dla mnie - może dla WAS. pisałem z głowy bo wiadomo o co chodzi. a jeżeli chodzi o to co mam, to dopiero zamierzam kupic i dlatego pytałem o radę, lecz chyba się pomyliłem...
może małe sprostowanie co do mojej chęci bycia "większym". Ćwiczę już 10 lat, tylko że mam już dosyć jechania na samych suplementach i białku.

Ściana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
spoko wyluzuj sie :)
napisz na czym ci zalezy to cos sie rozpisze
czysta masa? rzezba? tylko masa?

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Dla nas tez to nic nie znaczy. Jaja sobie robimy przeciez....

Cała sportowa Polska liczy na nas!!!

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do odbloku.

Następny temat

co na cyprze

WHEY premium