SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po kreatynie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Biorę obecnie kreatynę, za niedługo jednak będzie już jakieś dwa miesiące jak ją biorę więc przerwa musi być, co innego o podobnym działaniu mógłbym brać gdy nie będę brał kretki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
w przerwie mozesz brac beta alanine/arginine/ zalezy czczego oczekujesz

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Przede wszystkim chodzi mi o masę mięśniową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
pilnuj diety, treningow i regeneracji a będzie szło do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
osobiscie ja w przerwach czesto biore aakg :) lubie mega pompe :)

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
j\w dobrze zbilansowana dieta = przyrost masy

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Wiem że dieta to podstawa, jednak nie mam już 15 lat żeby tylko liczyć na dietę. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
zle zrozumiałeś najpierw dieta plus białko i bajery a potem cos mocniejszego jakie boostery argininy dupiny itp. chodziło o to zebys o diecie nie zapomiał

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zależy co masz zamiar brać na następnym cyklu, jak jakiegoś pompera to aakg odpada i stymulanty, bo jak wejdziesz na nowy cykl to możesz słabo odczuwać przed treningówekę, spokojnie możesz rozpocząc suplementcję betaalaniną
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_PURE_BETA_ALANINE-opis27443.html

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2012-05-15 22:12:11

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Chciałem właśnie zamawiać AAKG, ale przeczytałem że nie bierze się go po cyklu kreatynowym tylko w tym samym czasie, a samo AAKG nic tak naprawdę nie da, mógł ktoś mi powiedzieć czy to jest prawda?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono + arginina [dawkowanie?]

Następny temat

Kreatyna a rzeźba

WHEY premium