SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na regeneracje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9479

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9
Dzieki za polecenie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
czellista
rescuediver
czellista
rescuediver
no wkoncu jakas odzyweczka co na dluzej starczy i nie trzeba bedzie co dziennie suplementowac hehe :)


a teraz cos Ci powiem, tylko ciiii, bo to tajemnica jest wiesz ze jakbys odstawil wszystko, co aktualnie bierzesz, no moze poza wit. d3, to nie odczujesz zadnej roznicy/zmiany, jak rowniez Twoj cel sylwetkowy osiagniety zostanie w dokladnie tym samym okresie czasu. taka moja dygresja a propos Twojej poprzedniej wypowiedzi


wiem o tym ze wiekoszosc z tego co wcinamy to tylko placebo ale zobacz kobieta w ciagu miesiaca wydaje 400-500 zl na ciuchy a my w zwiazku z tym ze tych ciuchow nie kupujemy az tyle to lubimy wydac na suplementy poza tym czemu mamy odbierac sobie ta przyjemnosc kiedy idziesz na silke w szatni otwierasz torbe a tam wysypuje sie bialeczko , amino , kreatyna i jakas przedtreningowka a gosc stojacy obok wytrzeszcza gały ze zdziwienia :)


z mojego punktu widzenia wolalbym te 400-500zl dolozyc do diety i jesc lepszej jakosci jedzenie, badz odlozyc sobie ten pieniadz na bok i za 3-4 miesiace pojechac sobie gdzies w Europe np.


łoooo to na co moznaby przeznaczyc te pieniadze to ilu ludzi tyle pomyslow jakby nie patrzec :) no fakt ja osobiscie nie bylem zwolennikiem tych wszystkich suplementow ale sa one zaleceniem trenera , mi zdecydowanie wystarczyłyby witaminy :)

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
mielno55
Dzieki za polecenie !




a gdzie lecisz ? :D

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
to zrob sobie eksperyment. odstaw wszystko procz witamin, probiotyku i o3 i zobacz czy poczujesz jakakolwiek roznice

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
ale ja nie musze robic taiego eksperymentu bo juz jestem w jego trakcie .......... tylko nieco odwrotnie .......... kiedy suplementowalem tylko witaminy czułem sie tak samo jak czuje sie teraz stosujac wszystko to co biore teraz :)

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
zobaczymy jeszcze co pokaze wynik moego eksperymentu z black devil i IHS testo :)

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
a co, robiles jakies badania tescia, cos sie dzieje, ze chcesz wrzucac boostery?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
nie jest tajemnica ze dieta stanowi gowne zrodlo odzywcze naszego organizmu, jednak suplementacja powinna stanowic jej element, zwlaszca kierunkowa, gdy sa stwierdzone niedobory czy sytuacje patologiczne w naszym ciele, ktore by wskazywaly na stan, jaki bedzie zalecane zastosowanie wlasnie produktu wspomagajacego ansze zdrowie czy funkje

przyklad
roblem ze stawiami->wsparcie suplementacyjne ukierunkowan ena ich regeneracje, ktore powinno byc polaczone z dzialaniami dietetycznymi, jak wieksza ilosc kolagenu w diecie

nie ejstem zwolennikiem stosowanie supli prewencyjnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
czellista
a co, robiles jakies badania tescia, cos sie dzieje, ze chcesz wrzucac boostery?


Tak robilem badania i wszystko w normie z testem ale po prostu z czystej ciekawosci czy faktycznie boostery dzialaja procz efektu placebo .... wszystko bedzie potwierdzane badaniami

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
TomQ-MAG
nie jest tajemnica ze dieta stanowi gowne zrodlo odzywcze naszego organizmu, jednak suplementacja powinna stanowic jej element, zwlaszca kierunkowa, gdy sa stwierdzone niedobory czy sytuacje patologiczne w naszym ciele, ktore by wskazywaly na stan, jaki bedzie zalecane zastosowanie wlasnie produktu wspomagajacego ansze zdrowie czy funkje

przyklad
roblem ze stawiami->wsparcie suplementacyjne ukierunkowan ena ich regeneracje, ktore powinno byc polaczone z dzialaniami dietetycznymi, jak wieksza ilosc kolagenu w diecie

nie ejstem zwolennikiem stosowanie supli prewencyjnie



Zgadzam sie z tym dlatego kiedy zaczynalem cokolwiek z soba robic trener zlecil mi szereg badan gdzie miedzy innymi bylo lekko wyzej od normy OB no i MCV byly nisko i lipidogram siedzial wiec moze dlatego zalecil mi stosowanie tego wszystkiego

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie suplementów

Następny temat

Nawodnienie na treningu.

WHEY premium