SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na redukcje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Witam,

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała - Tutaj znajdziecie dwie fotki https://www.sfd.pl/Masa_czy_redukcja-t1117964.html
2) wiek - 22
3) waga/wzrost 89kg/182cm
4) staż treningowy - Rok czasu z przerwami z czego teraz wracam po dlugiej przerwie
5) cel cyklu - Redukcja
6) stosowane już wcześniej suplementy - kiedys kreatyna
7) stosowane wcześniej spalacze - nigdy nie bralem
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od - brak
9) ilość dni wolnych od kreatyny - brak
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) - Moj znajomy chwali sobie diete z serwisu PoTreningu i ja taka rowniez chce zakupic. Bawilem sie juz kiedys w ukladanie diety i wiem, ze dalbym sobie rade sam ulozyc, ale jak mam po dobrej cenie dostac fachowa diete od Pana Tadeusza to dlaczego nie zainwestowac pieniedzy?

11)przewidziane finanse na cykl - Mieszkam w Szkocji, wiec u mnie funty i przewiduje tak 50-60 funtow to bedzie ok 300zl
12) uwagi i sugestie - Chcialbym zainwestowac w suple firmy AllNutrition i zdalbym na pewno z czasem relacje jak sie sprawdzaja. Co mysliscie o tym, zeby zakupic sobie Kreatynke, BCAA i Spalacz. Do tego moze jeszcze carbo? Nie wiem czy to dobry pomysl. Czekam na Wasze opinie.


Moze to nie bedzie na temat, ale bylbym wdzieczny jak dalibyscie mi znac, czy smialo na dobry poczatek moge inwestowac w diete z serwisu PoTreningu, czy lepiej zabrac sie za to samemu? Mysle, ze fachowa pomoc ze strony Pana Tadeusza bardziej mi sie oplaci, zwlaszcza na poczatku no i do tego opinie tez sa dobre. Jak sie dodatkowo w tej sprawie wypowiecie to bede wdzieczny bo napisalem to juz wczesniej w dziale od serwisu PT, ale nikt mi nawet nie odpisal :) Pozdrawiam


Zmieniony przez - Samirek w dniu 2016-06-04 13:06:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Witam,
oczywiście możesz zakupić.Jednak najpierw zajmij się dietę i poćwicz na odpowiednim bilansie kilka tygodni ,potem myśl o dodaniu suplementacji.
Zestaw który wymieniłeś nadaję się na okres redukcji.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Super dzieki flex za szybka odpowiedz. Jakbys odniosl sie do tego co dodalem nizej czyli

''Moze to nie bedzie na temat, ale bylbym wdzieczny jak dalibyscie mi znac, czy smialo na dobry poczatek moge inwestowac w diete z serwisu PoTreningu, czy lepiej zabrac sie za to samemu? Mysle, ze fachowa pomoc ze strony Pana Tadeusza bardziej mi sie oplaci, zwlaszcza na poczatku no i do tego opinie tez sa dobre. Jak sie dodatkowo w tej sprawie wypowiecie to bede wdzieczny bo napisalem to juz wczesniej w dziale od serwisu PT, ale nikt mi nawet nie odpisal :)''

Wiesz no po prostu chcialbym dobrze z fachowa pomoca sie za to zabrac i wiedziec na czym stoje... Nie chce robic czegos czego nie bede pewny... Pozdrawiam

A tak z grubsza to dodam, ze planuje kupic nie tylko diete z serwisu PT, ale rowniez trening. Chcialem tak na dobry poczatek na 3 miesiace zakupic i zobaczyc jakie beda efekty.


Zmieniony przez - Samirek w dniu 2016-06-04 13:11:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Szczerze mogę polecić dietę oraz plan treningowy z serwisu potreningu.pl
Znam osobiście osoby które zajmują się układaniem planów i są to bardzo dobrzy specjaliści.
Cena również jest bardzo dobra ,więc zdecydowanie kupuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
flex1976
Szczerze mogę polecić dietę oraz plan treningowy z serwisu potreningu.pl
Znam osobiście osoby które zajmują się układaniem planów i są to bardzo dobrzy specjaliści.
Cena również jest bardzo dobra ,więc zdecydowanie kupuj


Dzieki wielkie. Rozwiales wszelkie moje watpliwosci. Na pewno tak zrobie. Raz jeszcze dziekuje. Pozdrawiam :)

Dodam jeszcze, ze wiesz ktos mi tam juz napisal, ze to jest dobre na poczatek, ale nie jest na pewno tak zindywiluzoowane , ale mam nadzieje, ze pod moje potrzeby typu cera tradzikowa czy np to, ze silownia nie ma nie wiadomo ile sprzetu nie bedzie problemu z ustawieniem pod te potrzeby diety oraz treningu. Pewno nie bedzie z typ problemu. Bedzie dobrze :)


Zmieniony przez - Samirek w dniu 2016-06-04 13:23:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
podpisuje sie pod slowami flexa
zdecydowanie lepiej bedzie zaczac z dopracowanym jadlospisem i treningiem, niz samemu szukac zlotego srodka i czasem bladzic kilka tygodni jezeli nie jestes na tyle doswiadczony, ze wiesz co Ci bedzie sluzylo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
TomQ-MAG
podpisuje sie pod slowami flexa
zdecydowanie lepiej bedzie zaczac z dopracowanym jadlospisem i treningiem, niz samemu szukac zlotego srodka i czasem bladzic kilka tygodni jezeli nie jestes na tyle doswiadczony, ze wiesz co Ci bedzie sluzylo.


Dzieki masz racje w koncu z czasem sam bede wiedzial co i jak i co jest dla mnie dobre, a co nie. Jedyne co musze zrobic to porzadnie wziac sie za siebie... Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który spalacz wybrać

Następny temat

Przedtrenigowki dobre suple

WHEY premium