SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na apetyt?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 338
Witam, szukałem, szukałem, i znajduje same stare tematy ze starymi produktami, a więc rozchodzi się o jakiś Syrop/Tabsy na powiększenie apetytu. Tzn może dam krótkie wyjaśnienie dlaczego szukam. Szukam ponieważ nie potrafię, nie i koniec jeść tyle ile potrzebuje do przybrania masy(wypełnienia mojej diety), a w niektóre dni to całkiem wymiękam żeby tyle zjeść, dlatego potrzebuje czegoś, co polepszy mój apetyt może smak, nie wiem, czegoś co będzie działać i będę w stanie zjeść więcej chociaż o jedną porcje. Obojętnie czy to będą tabsy, czy syrop, coś co DZIAŁA! znacie coś takiego? Będę mega wdzięczny.

Dziękuje za każdą pomoc z góry! ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 338
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, zdecydowałem sie na Dibencozide Megabol, mam nadzieje ze Mi pomoże. Gainerek powiadasz? Własnie zamówiłem, będę używał go jak nie bede miał czasu zjeść , albo własnie nie będę w stanie ! :) Jeszcze raz wszystkim dziękuje za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Polecam dibencozide force od treca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw, ja miałem od megabola i działał świetnie

+ prosty i skuteczny apetizer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
na mnie znowu to w ogóle nie działało, albo po prostu nie zauważyłem różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 338
Ale co nie działało, którą odpowiedź masz na myśli? Może coś polecisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dibencozide od megabola, może i działa, ale mi akurat nie pomógł
polecam jeść na siłę, rozepchać trochę żołądek, a potem będziesz się śmiał, że wcześniej nie mogłeś tyle zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 338
Jeść na siłę jest kiepskim rozwiązaniem w moim przypadku hehe, tak czy inaczej, dziękuje wszystkim za odpowiedzi, na pewno poczytam opinie tych produktów, a póki co szukam dalej! Ktoś coś jeszcze poleci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 338
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dibencozide kup, taka moja wersja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 338
Chyba sie zdecyduje. A może ktoś jeszcze sie wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Też polecam dibencozide tylko od treca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciągła suplementacja Animal Flex

Następny temat

Suplementy

WHEY premium