SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol ciekawostka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Ral1 jak bys mogł opisz przykładowy Twoj dzien posiłkow na redukcji ok? ... interesujace to jest co piszesz
moj kumpel swietejpamieci tez kiedys szedł z omo 10 tyg /1 strzał na 7 dni i w szostym tyg juz wygladał przynajmniej jak by leciał oma/meta w duzych dawkach
takze szacun za wiedze i umiejetne wykorzystanie małych dawek
..przeciez wiekszosc z nas jest amatorami

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Cześć,

Generalnie, dieta zawodnicza jest kompilacją indywidualnych predyspozycji genetycznych oraz prób i błędów jako pochodna odnalezienia optymalnego podejścia do odtłuszczania. Warto podkreślić -odtłuszczania a nie odchudzania - bo to są dwie różne rzeczy, no nie?

Im więcej posiłków o małej gramaturze tym lepiej. Z reguły 6-7 posiłków jest wariantem optymalnym. Z racji tego, że nie szykuje się na zawody, a podchodzę do tego rekreacyjnie co nie znaczy, że nie poważnie - używam troszkę za dużo odżywek, głównie MyoFusion. Czasami 150g białka pochodzi z serwatki (3x dziennie po 2 miarki).

Posiłek 1 to zawsze płatki owsiane zalane wrzątkiem. Kiedyś dawałem puszkę tuńczyka i 2 jaja na twardo. Teraz do płatków daje MyoFusion i mam fajny i smaczny kleik.

Posiłki 2-4 to ryż brązowy/kasza gryczana / kurczak, brokuły i dużo Coli Zero lub Lifta winogronowego. Chyba te lifty nie są najlepsze ale cukrzycy nie narzekają.

Trening wieczorem, obwodowy potem aeroby 60min - biegi i potem 50g MyoFusion i spać.

Nie jest to pewnie ideał - ale trudno.

Aeroby jak mam siłę wstać robię też rano - spróbuję się zmusić do 60min na czczo i dopiero potem pierwszy posiłek.

Odkąd pamiętam ludzie na forum zakładali tematy - redukcja 6 tygodni. Jakie środki mam brać.

U mnie jest/było bardzo dużo do zrzucenia, jak to mawiał Dorian - trzea myśleć w kategoriach lat, nie miesięcy, tak samo w redukcji, trzeba niestety myśleć w kategoriach kilkunastu tygodni dla tych bardziej endo/mezo -morfów. U mnie pewnie tak na serio wyjdzie 18-20 tygodni. Cóż, jak się na noc jadło tłuste rzeczy i napoje z cukrem to takie efekty zostały.

Zastanawiam się tylko na ile efka pozwoli zejść z fatem pod sam koniec, bo ostatnie 8 tygodni to muszę się zmusić do 120 minut dziennie aerobów rano/wieczór po 60min.

Pozdrawiam.

P.S. Nie trzymam się 100% diety bo nie startuje, ale generalny grafik posiłków i proporcje makro muszą być zachowywane. Dobrze jest mieć lub jeszcze lepij znać IG poszczególnych węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Nie wiem co jest ale kiedyś można było edytować post, teraz nie widzę opcji edytuj...

Małe dawki saa nie są głupie. Abstrah**ąc od potencjału AR (receptorów) to większość początkujących przekracza optimum. Nie da się co prawda określić tego optimum, ale Omnadren/Sustanon został tak skonstruowany, żeby podawać w schorzeniach hipogonadyzm, itpe. No ale trzeba się czasami polansować i administrować EOD, bo przecież stężenie propionatu spada i będą wahania nastroju. Nikogo nie próbuję urazić tutaj. Jak ktoś ma dużą masę mięśniową to pewnie jest to rozwiązanie optymale, ale osobom, którym zależy na zwiększeniu masy mięśniowej lub korzyściach wynikających z regeneracji to u mnie to działało i działa. Szczególnie pod SW, nietrudno o przetrenowanie. Piszę tu tylko o swojej osobie, także wyrażam tylko zaobserwowane przeze mnie efekty. Maksymalny poziom SAA jaki kiedykolwiek przyjmowałem to było 100mg Propa ED 400mg Deci EW, 40mg Dianabolu ED i 30mg Stanozololu ED. Efekt to buźka Michelin.

Ograniczyć sód, suplementować magnesium/potasium oraz cynk tylko nie za dużo, bo słyszałem, że problemy z suchością skóry bodajże występują. Do Deci jeszcze można prowizorycznie pirydoksyne 200-300mg to 4-6tabsów B6 50mg dziennie. Ale o tym każdy już widze o tym wie. Aeroby w bardzo dużym stopniu przyczyniają się do minimalizacji retencji wody podskórnej oraz poprawie układu sercowo-naczyniowego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Ral1n dobrze że wziąłeś sobie rady scorpio do serca. Zabawa clenem jest zabawą noradrenalinową. O ile małe dawki celem antyastmatycznym są ok to duże dawki ryją ciśnienie serce, mogą i głowę o samopoczuciu lekkiej depreszce lęku (bezosobowa forma strachu) nie wspominając. Dopóki na początku nie ma skutków ubocznych to ok można lecieć ale jak już serce wymięka to trzeba odpuścić. Apropos stosowania clenu z selektywnymi czy nie adrenolitykami to jakaś paranoja. Dla organizmu to jak opalanie się na słońcu i wskakiwania do lodowatej wody, na przemian. Jak serducho nie daje rady na stymulantach to pomyśl o oxandrolonie. Pisałem o właściwościach spalających smalec. A długotrwałe przyjmowanie dużych dawek stymulantów to jak jazda na fecie tylko bez frajdy serotoninowo-dopaminowej. Trzeba uważać. Na początku można nawet długo ale jak już odczuwamy sidy to bye-bye stymulanty.
Pzdr.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
Marcin i Marek dobrze ci napisali, jeśli masz zbyt wrażliwe receptory to po prostu to *******, albo ewentualnie spróbuj delikatniejszych rozwiązań w substytucji za efedrynę możesz użyć sibutraminy, a za clena salbutamolu, jest bardziej selektywny, pod robienie wagi oxe polecam jak najbardziej sam lecę teraz: oxa/clen/t3/eca i jestem zadowolony

od dłłłłgiego czasu walczę z półgłówkami (nie chodzi o was oczywiście)o moje "małe dawki" przez długi czas trwania cyklu i zawsze była to wojna z wiatrakami, a tu proszę panowie, się przekonali, imo boldon tu się najlepiej sprawdza, poczytaj o wysiłku aero i boldonie, a będziesz wiedział dlaczego, pamiętaj tylko jeszcze, że lepiej jest bić 100mg e3d niż 200mg e6d z tytułu stężenia środka we krwi poszukaj jakiegoś wykresu w necie, a też wszystko stanie się jasne.


Powodzenia i sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Cześć,

dzięki za odpowiedzi.

Boldenonu nigdy nie rozważałem, tylko z uwagi niepotwierdzonych pogłosek o teratogenności. Wydolność - JASNE - w sumie zwiększa poziom erytrocytów. Dobry dla koni jest jak biegną o dużą kasę.

Na wakacje będę szukał dobrgo Trenu - raczej Acetat. Zawsze po nim miałem mega depresję ale to mogło być spotęgowane używaniem jednoczesnym z Cytomelem.

Pozdrawiam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Jol,

Schemat rotacji wegli wyglada ciekawie, ale juz widze ze u mnie by sie nie sprawdzil, za wysoko zeby tluszcz lecial i ja nie mam takiej intensywnosci treningowej, nie leca tez takie zabawki jak u Slodka Chyba bedzie trzeba pozostac przy sprawdzonym schemacie CKD, tylko wlasnie jakos 2 razy na tydzien ladowania czasmi byly za rzadko...
Depresja po trenie to raczej od prolaktyny Poza tym pisales ze ty to tylko slabe cykle leciales 100 propa i 400 deci itd A teraz "zawsze jak bralem tren to..."
Ja dalej stawiam na prime, tylko ze tu gdzie mieszkam ze spedycja jest zayebisty problem, a lokalne zrodla to w wiekszosci homebrew...deca mnie kiedys unieruchomila tam gdzie nietrzeba i od tego czasu wole unikac. A co bys powiedzial na ratio 250 testa: 100 deci ew? 1:1 sie za cholere bym nie odwazyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Nie widzę problemu 1:2,5. Decę suplementuję na "polepszenie" układ kostno-stawowego.

Rotacja węglami nie wymusza stosowania SAA.

A propos Trenbolonu, no spróbowałem 2 razy kiedyś, ale nie były to dawki 75mg codziennie. Tylko Hexahydro- 2x tydzień po 100mg (a'la Parabolan).


Pozdrawiam,

spadam do pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Z weglami widzisz zalezy, mi zawsze najlepiej szlo na tluszczowce, tylko kwestia gilkogenu jest do dupy, wiec interesuje sie czyms posrednim Jak na razie ekspetymenty z low-carbami slabo sie u mnie sprawdzaja na redukcji, glodny chodze tyle, a efekty sa gorsze niz na tluszczach, po ktorych glodu nie czuje. No i lubie sie dobrego grilla nawpier.dalac Minusem jest to ze bebechy dostaje w pyte (czeste zaparcia), mimo tego ze of course blonnik leci, no i ten glikogen...po 5 dniach to juz w ogole nie mam ochoty na trening, pora kvrwa cos odpalic, bo sie zajade na tego suchara
Mi z nandro tez o to tylko by chodzilo, chcialbym cos co wspomoze regenracje i sprawi, zebym drugiego dnia po treningu nie czul sie jako 80-letni dziadek Mam redukcje do zrobienia, wiec cyklu per se zarzucac nie chce.
A cleny, efki, nawet mocne spalacze odpadaja u mnie z powodu moich predyspozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Kręcenie primki to większy problem niż oxy. Jedzcie Bonka drogie dzieci . Marcin jak masz mało energii to zrób taki myk. Dzisiaj dzień kobiet. Kup żonie kwiatki, a jak będzie Ci chciała wynagrodzić i postawi fajkę to wyślij ją do fryzjera a sam na biżnię . Energii napewno nie zabraknie. Powtarzać 2 X ed zobaczysz jak redukcja pójdzie, agresja treningowa skoczy hehe

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na poczatek

Następny temat

deka +winstrol

WHEY premium