SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałbym zgubić sadło przy robieniu masy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
Chciałem się zapytać czy jak robiłbym któryś A6W lub ABS to czy zgubiłbym troche brzucha? Nie chodzi mi o jakieś szybkie spalanie jak przy robieniu rzeźby ale o takie zebym nie tracił masy mięśniowej bo masa jest właśnie moim celem. Prosze o odpowiedzi


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 95

Wzrost: 183

Obwód klatki: 117

Obwód ramienia: 43

Obwód talii: 98

Obwód uda: 67

Obwód łydki: 42

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 28 %

Aktywność w ciągu dnia: co drugi weekend mam szkołe

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3 dni w tygodniu robie trening na siłowni bardzo intensywny

Odżywianie: teraz mam diete 3200 kcal, jem mało przetworzone produkty. Brak słodyczy i innych podobnych rzeczy

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak, stan zdrowia bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: moge ćwiczyć codziennie, 3 razy na siłce w tygodniu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: możliwe

Stosowane wcześniej diety: nie stosowałem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Nie da się zgubić sadła i robić masy. Za dużo %bf. Takie rzeczy to tylko na opakowaniach produktów typu HMB(300% mniej tłuszczu 200% masy!).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
niektórzy mówią że się da a niektórzy nie... więc nie wiem po której stronie jest prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Da się ,ale stosując doping. Jeżeli mi nie wierzysz to możesz przeczytać wiele tematów na forum o tym. Da się robić suchą masę, ale trzeba do tego spełnić parę warunków.

1. Osiągnąć niski %bf -> min. 12-14%. Jest to warunek prioretytowy bo tak jest zbudowany organizm ,że im więcej tłuszczu tym więcej tłuszczu jest odkładane a mniej idzie w mięśnie. Im mniej tłuszczu tym mniej go się odkłada.

2. Mieć super rozpisaną dietę, wszystko ważyć itp

3. Znać swoje ciało

4. Pilnować wagi i obwodów co 2-3dni

itp itd

Nie da się schudnąć i robić masy przy takim %bf jaki masz. Jeżeli ktoś Ci mówi ,że się da niech przyjdzie tu i napisze jak. Poznamy pioniera nowej alternatywnej drogi dla Endo.

Jak schudniesz to są sposoby na budowanie suchej masy przy małej ilości tłuszczu. Nie wiem jak wyobrażasz sobie trening siłowy przy dodatnim bilansie kalorycznym i jeszcze redukcję sadła z brzucha(co w ogóle jest niemożliwe nawet na redukcji, nie da się tracić tłuszczu z jednego miejsca).



ps. Na Twoim miejscu przestałbym masować i wziął się za redukcję.

Zmieniony przez - konar128 w dniu 2008-10-12 17:32:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
jeśli chodzi o diete to własnie waże wszystko itp. Jakbym teraz się wziął za rzeźbe to byłbym malutki i co z moimi suplami teraz by było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Wszystko od Ciebie zależy. Możesz masować dalej i później próbować redukować, aczkolwiek weź pod uwagę ,że masz ogromną ilość %bf i spory brzuszek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pare pytan, pomoc w ulozeniu dietki.

Następny temat

Redukcja i kondycja - czy to możliwe ??

WHEY premium