SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol w dolnym odcinku plecow

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 947
Witam

Ostatnio podczas treningu ( przyciiagnaie wyciagu poziomego do brzucha) cos 'strzelilo' mi w plecach. Przez dwa dni nie moglem sie komfortowo ruszac bo mnie bolalo.
Gdy poszedlem do lekarza rodzinnego powiedzial mi on ze to od zbyt duzego ciezaru i zapisal jakies ketonale.
Miesiac wczesniej mialem podobnie przy zwyklym schyleniu sie po pilke.
teraz juz mnie tak nie boli ale odczuwam dyskomfort. Bol jakby promieniowal na posladki i pachwiny.
Co to moze byc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
Jako, ze dysk jest tkanka miekka nie bedzie widoczna na zdjeciu RTG, dopiero na TK czy rezonansie.
Z drugiej strony takie stawianie diagnozy na internecie jest chore o czym chyba wszyscy wiemy, wiec nie radzilbym isc na jakies przestawiania przynajmniej narazie poki nawet nie wiesz co Ci dolega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
Ból promieniuje do posladkow podcza sklonu? Ile to juz trwa i czy jest mocne? Uwazaj, nie chce starszyc i pisac niewiadomo czego, ale z reguly jak bol od kregoslupa promieniuje na posladki lub do konczyn dolnych to jest prawdopodobienstwo przesuniecia sie dysku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 947
w czwartek bedzie tydzien, ale juz nie boli tak jak wczesniej.
Jednak gdy stoje to czuje lekki bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
najlepiej zrob rezonans kregoslupa, albo chociaz tomografię. to może być dużo rzeczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 947
do tego potrzebuje skierowanie od lekarza rodzinnego tak?
planuje sie tez wybrac do ortopedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
No i slusznie nie ma co sie fazowac na forum. Taki rezonans czy tomografia to dosc dokladnie badanie, wiec jesli cos faktycznie jest nie tak to wyjdzie. Ale czy odrazu dostaniesz skierowanie na ktores z tych badan to niestety, ale mam watpliwosci..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 947
a rentgen moze predzej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Kolego ja miałem podobny problem, u mnie sprawa dotyczyła "wysuniętego" dysku. Zrobiłem rentgen pojechałem do specjalisty w tej dziedzinie, powiedział że trzeba to wsunąć na swoje miejsce. Jeżeli u Ciebie okaże się to samo, to nie słuchaj ludzi którzy mówią że "wkładanie" dysków boli, gdyż jest to nieprawda. Dobry lekarz najpierw porządnie rozmasuje Twoje plecy, byś nie poczuł bólu. Wiadomo będziesz czuć dyskomfort, coś jak mocny ucisk, ale to potrwa nie dłużej niż 5 sekund :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 947
ziomek0 i po wsunieciu dysku mozesz normalnie cwiczyc czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Ja miałem to stosunkowo dawno robione, ale tak :) Dostajesz, a przynajmniej powinieneś dostać, maści wspomagające zrastanie. Ja od ośmiu lat ćwiczę Judo i nigdy ze względu na plecy nie olewałem treningu. Trafiają się tacy lekarze, którzy chcą to robić na sucho, bez rozmasowania itd. Na takie coś nie warto się nabrać, gdyż może to doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu, w cięższych przypadkach do paraliżu. Ja to miałem robione w prywatnym gabinecie za 100zł ( 3 minuty zabiegu), więc radzę nie próbować tych lekarzy którzy robią takie rzeczy za 50 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 947
ok dzieki za info
pojde do specjalisty i zobacze co to moze byc:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogromny ból!

Następny temat

Bilirubina

WHEY premium