SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks po Kick Boxingu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 119
Mam takie pytanie:
Czy opłaca się zacząć trenować boks po kick boxingu? Wydaje mi się że KB już opanowałem na dosyć dobrym poziomie, i zastanawiam się czy nie podszkolić się jeszcze w technikach ręcznych. Czy to mi zapewni lepszą gardę, może stabilność w walce?

,,,.--- (O.O) ---.,,,

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Ile czasu trenujesz KB?

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
Heh musisz się liczyć z tym że jak nie będziesz trenował samodzielnie technik nożnych to sie kopania oduczysz A nie dalbyś rady trenowac jednego i drugiego równoczesnie?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
zależy ile lat trenujesz , jeśli długo Kb i masz wszystko opanowane to można spróbować, ale własnie najlepiej byłoby jednocześnie , bo jak samodzielnie nie będziesz nóg trenował to zobaczysz różnie po jakims czasie , spróbuj jednocześnie np. 2 razy KB i raz boks albo odwrotnie

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 119
5 lat trenowałem karate które (oprócz uderzeń na głowę, które w karate nie ma i kata)niczym się nie różniło od dotychczasowego KB które trenuję od 2 lat. A kolega z treningów polecał mi boks, więc stąd temat. Dzięki za odpowiedzi.

,,,.--- (O.O) ---.,,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
jezeli trenujesz KB to powiedz trenerowi aby pomogl Ci poprawic technike etc rąk.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Czy opłaca się zacząć trenować boks po kick boxingu?
Moim zdaniem jak najbardziej.
Boks a kick boxing to jednak bylo nie bylo dwa rozne sporty rzadzace sie innymi zasadami. Wielu bokserow wywodzi sie z kick boxingu (Rylik, Saleta etc)/

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje tajski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Sosnowski, Klitschko
W boksie znowu gorzej bedzie z laczeniem kombinacji rece nogi.
Warto sprobowac potrenowac boks. Po garda i technika moze sie poprawic. Moze cos nowego podpatrzysz.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musze cie o to zapytac, czemu z kb przeszedles na boks? otoz mnie to bardzo interesuje bo sam chce isc na boks ale nie weim czy to sluszna decyzja bo w tym samym miejscu mam kb ktory wydaje sie byc wszechstronniejszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Capoeira

Następny temat

[ART] Zmęczenie i regeneracja sił

WHEY premium