SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bas Rutten chce wrócić do MMA!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326


http://www.mmaweekly.com/absolutenm/templates/dailynews.asp?articleid=2108&zoneid=13

Streszczenie po polsku:

Bas po 3 latach wrócił do treningów. Pierwszy sparring był dla niego okropny jednak juz drugiego i trzeciego dnia nokautował przeciwników uderzeniami na wątrobę. Bas miał założyć akademia sztuk walki z Randym Couturem. Gdy Randy usłyszał o jego chęciach do powrotu zaczął odwodzić Basa od powrotu do MMA. Bas odpowiedział mu że musi to zrobić. Stwierdził że szansa na to że do końca tego roku wystąpi na ringu bądź w klatce wynoszą około 90% jeśli wszystko na treningach będzie iść tak jak dotychczas. Basa męczyły kontuzje które zniknęły gdy zaczął ponownie trenować.



Ode mnie: Moim zdaniem to świetna wiadomość. Chciałbym żeby Bas spróbował powalczyć w Pride z najlepszymi. Ma już 41 lat ale jest żywą legendą z ogromnym potencjałem!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem jak Bas wróci do MMA to zrobi sobie tylko wstyd :-/ ma juz 41 lat, a to nie jest juz raczej wiek na startowanie na MMA, oczywiście też jestem zdania , że Bas to żywa legenda MMA , ale to już chyba nie czas na powrót Niech założy szkołkę MMA i wytrenuje mistrza, bo sam już nim nie zostanie ...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
FightOrDie zgadzam sie z toba... takie powroty nie wychodza na dobre... szanuje basa za jego wklad w rozwoj i popularyzacje mma na swiecie aczkolwiek troche mi to traci kenem shamrockiem ktory wrocil azeby "wzbogadzic" swoje statystyki o pare przegranych... smutne ale prawdziwe...

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
no zobaczymy z czasem ,rzeczywiście Bas to legenda mma bardzo lubie tego gościa ,chciałbym go zobaczyć w jakiej formie jest jak walczy,ale z tym wiekiem wydaje mi się ze duzo nie na robi ,

Zmieniony przez - mario p w dniu 2006-05-23 17:04:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4977
Oj to nie bedzie dobre:/ Jest teraz legenda i powinien dac sobie spokoj. W wieku 41 lat oraganizm nie juz ten sam. Mam nadzieje ze jednak nie zdecyduje sie walczyc

Daria:"..:: DZIEKI::.." :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Ej, nie zapominajcie, że może zmierzyć się z Ricksonem o którym też krążą wiadomości dotyczące jego powrotu (choć tutaj raczej wątpliwe). Moim zdaniem na tą jedną walkę Bas mógłby wrócić, tym bardziej, że w końcu kiedyś go wyzwał. To byłoby wspaniałe ujrzeć taką walkę. Właściwie to by się wszystkim opłacało, gala w której doszłoby do tej walki miałaby pewnie olbrzymią oglądalność, co wiąże się z wielkimi gażami dla obu panów i zarobkami dla organizacji. Jedyną zagrożoną rzeczą byłby mit niepokonanego Ricksona.

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
niech zawalczy z Nastula !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10152
Prawde powiedziawszy wolalbym zeby wrocil do komentowania wlak Pride.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Ta walka przyciągnęłaby tłumy! Takie starcie, dwie legendy, a wyzwanie Ruttena budzi jeszcze większe oczekiwania.
Ogólnie powrót Basa to nie jest najlepszy pomysł - lata robią swoje i nawet jeżeli jest w formie to nie ma co się mierzyć z topowymi zawodnikami. Widziałbym go prędzej z innymi legendami jak choćby z Saku czy Roycem Gracie jeżeli ten po walce z Hughes'em będzie jeszcze walczyć. O pasy w czołowych organizacjach jak Pride czy UFC to jednak nie widzę Basa, choć byłbym mile zaskoczony gdyby mu się udało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Nieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! Pisze list do Basa. Jego czasy mineły, jest mistrzem, legenda i tak musi zostac. Nawet jezeli wygra teraz pare walk to niczego nie zmieni, jezeli przegra a szansa jest duza stanie sie sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3551
troche za pozno sie obudzil ;/ to jeden z moich ulubioncyh zawodnikow,ale takie powroty zwykle sie koncza tak samo ....

ps.ma ktos moze jakies walki z Basem ? bo wiem ze napewno nie wszystko widzialem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ole Laursen-biografia!

Następny temat

Rafał Dąbrowski walczył z ZULU ?? :-o

WHEY premium