SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BMX pytanie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6094
Witam. Mam zamiar kupić BMX'a tylko problem polega na tym, że mam ograniczone fundusze:/ Na allegro znalazłem takie rowery: http://www.allegro.pl/item157074429_bmx_gtix_heavy_20_cali_najtaniej_gratis_wawa_.html
oraz
http://www.allegro.pl/item158378986_bmx_gtix_hard_2006_gratis_posezonowa_wyprzedaz.html
Wiem, że nie jest to najlepszy sprzęt ale na razie nie mam więcej kasy. Pomyślałem że na poczatek kupie cos w stylu tych dwóch a jak złapie bakcyla i bede miał fundusze to kupie cos lepszego... Czy jest sens tak robić czy może poczekać i uzbierac na cos lepszego? pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
poczekaj albo kup jakis uzywany...
np ode mnie
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co juz kupiles
jak chcesz to ja tez mam na sprzedaz ,,wiec wal na gg jak jestes zainteresowany!!
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5597
Stary to co podales to nie sa prawdziwe wyczynówki to są tanie podróbki sygnowane znakiem GTIx. Sa tanie ale jak bedziesz chcial pozadnie pojezdzic to nie polecam. Kup lepiej cos uzywanego ale poządnej firmy.
Ja mam na handel swojego bmxa na ktorym smigalem do tej pory i sprawdzal sie naprawde dobrze. Teraz zakupilem sobie diamondbacka takze jak cos to pisz 7566132.
pozdro

pzdr zią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
Chcesz sie na tym zabic ? ooo...bmx allegro...moj poprzednik dorze napisal to podrubki nie kupuj tego nie odbieraj sobie tym zdrowia...jeden skok no moze dwa i polamany caly bedziesz...nie jestem przekonany do bmxa nadgarstki bola

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
jak chcesz to ja mam do sprzedania bmx next freestylej jak cos to gg 5960039
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NBA - Transfery

Następny temat

Trening dla 400 metrowca,komentarz do kariery Michaela Johnsona

WHEY premium