SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA do redukcji ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
Witam!
Jestem obecnie na etapie redukcji i mam takie małe pytanie.Czy warto kupić do suplementacji aminokwasy rozgałęzione BCAA i czy wpłyną one pozytywnie na organizm podczas redukcji? dodam , że stosuję trening aero 6 x tydzień po ok. 2h na rowerze stacjonarnym.Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
hmmm bo teraz to już nie wiem czy mam zastosować ten Izolat Dyamtize jako antykatabolik na redukcji czy wyp*******ć całą puchę do kosza i kupić coś pewnego?

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62203
Pewnie,że Ci pomogą.Zażywaj przed i po treningu.Jeżeli Cię stać to możesz je połączyć z glutaminą.Jak Ty wytrzymujesz 2h na rowerze stacjonarnym?Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
jasne ze tak BCAA jest swietnym aminokwasem do redukcji :P btw sam zreszta zamawiam

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
OK .. dzięki za odpowiedź. A której firmy BCAA polecacie?

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62203
Olimp ma dobre mega kapsułki.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
"Anabolic Amino 5500" Olimpa.


Jak masz sianko to aminokwasy się na pewno przydadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
jak wy******licie,
to głowa mała.

BCAA to jeden aminokwas,
chłopak pyta o amini rozgałęzione, wy dajecie nazwy prostych,
nawet pewnie nie wiecie po co one.

1g/10kg masy ciała przed i po treningu,
idź na powietrze pobiegać,
lepiej wyjdziesz niż na tym rowerku.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-03-09 15:19:52

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BCAA jeden aminokwas?
A jaki to? Bo to wychodzi poza moją podstawową wiedzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
wczytaj się jeszcze raz w to co ja napisałem i w wypowiedź kogoś tam z 90 w niku, może skumasz.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
spokojnie spieszylem sie :P ,,TO SWIETNE AMINOKWASY"

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
Witam!
Dziękuję pięknie za odpowiedź... a jeżeli chodzi o świeże powietrze to oczywiście bieganie to mój priorytet ale zacznę prawdopodobnie od kwietnia gdy już pogoda trochę bardziej się ustabilizuje.Pozdrawiam :)

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla 80kg, cel: masa

Następny temat

Dieta a praca

WHEY premium