SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy BCAA potrzebne do redukcji?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 243
Witam za jakiś czas zaczynam redukcję i chcę się zapytać co jest przy redukcji potrzebne prócz np: Spalatora.. Słyszałem że BCAA ;> jakie polecacie lub może coś innego? proszę o odp pozdrawiam!.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
BCAA jest niezbędne i przy masie i przy redukcji wg. mnie, ale to drugie na pierwszą skalę idzie.
Polecam BCAA Xplode, TST, sfd Pure
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
BCAA to tylko dodatek do dobrej diety i treningu . .wielu stosuje tylko na redukcji.. IMO to fajny supel i w okresie redukcji i masy - wszystko się obija o fundusze ;bo dobre bcaa swoje ksoztuje, a nawet wersja ekonomiczna wymaga większych nakładów

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak masz kasę możesz kupić bcaa jak nie masz to się obedziesz bez niego, możesz też kreatynę wziąć. Wzrost 166 waga 58kg to są aktualne dane?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 243
wzrost tak waga juz 62.

Bo właśnie mam Thermal Pro V3 jak już pisałem i myślałem właśnie też na BCAA Xplode tym co kolega napisał wyżej.

Zmieniony przez - Darorox18 w dniu 2012-07-26 11:42:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12031 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
co ty chcesz redukowac?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Z kości na ości ? o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17248
Oświęcim welcome to !

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy 166 nie jest to zła waga, jeśli np. jego szkielet jest stosunkowo lekki itp. Nie widzieliście zdjęć, po co oceniać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
62kg przy 166 to za mała waga i myślę, że nie warto redukować. Musiałbyś wrzucić zdjęcia, bo może i faktycznie jest tak z Tobą źle, że mając taką wagę masz jeszcze co zrzucać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To jest tak, chudzina, ale chłopak się zaniedbał i ma oponkę na brzuchu i tyle chyba.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką kazeine wybrać ?

Następny temat

mhp no bomb

WHEY premium