SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ból kręgosłupa w odcinku krzyżowym

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 532

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 19 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2195
Witam, Od czasu gdy zaczełem robić MC boli mnie kręgosłup na początku (pierwsze 2-3 tygodnie) był odczuwalny w odcinku lędźwiowym ale to chyba niezwyczajne prostowniki a teraz jest w odcinku krzyżowym (przez pierwsaze 2-3 tygodnie też był tylko znikomy). Technika jest w 100% dobra tylko ten ból miał tak ktoś, co to może być za przyczyna?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Może przesadzasz z obciążeniem?
Kręgosłup zdrowy- jakieś wady postawy?

Pozdrawiam.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 19 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2195
Obciążenie to 40% CM wiec mało, wada postawy to skolioza w odcinku lędźwiowym (bardzo malutka). Tylko właśnie nie boli mnie w odcinku lędźwiowym tylko krzyżowym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skrzypienie w kolanie

Następny temat

Ultradźwięki na wzrost.

Postanowienie noworoczne, jak wytrwać? Postanowienie noworoczne, jak wytrwać? Dagmara  Dominiczak - ocena sylwetki Dagmara Dominiczak - ocena sylwetki Ania Karcz i nowy członek rodziny Ania Karcz i nowy członek rodziny Węglowodany: uzależnienie od słodyczy Węglowodany: uzależnienie od słodyczy Jak unikać kontuzji? Jak unikać kontuzji? Najgorsze i najlepsze prezenty dla kulturysty i zawodniczki fitness Najgorsze i najlepsze prezenty dla kulturysty i zawodniczki fitness Monika Bodalska i jej pierwszy raz! Monika Bodalska i jej pierwszy raz!  Carb Cycling - Rotacja węglowodanami w praktyce Carb Cycling - Rotacja węglowodanami w praktyce