SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andreas Munzer

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 244593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732138
Ostatnia fotka swietna. Co wy tak z tymi sogami?? Masz ROBO jakies zdjecia ciekawe to wrzucaj i nie blaznuj..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
ANDREAS MUNZER , jak dla mnie jeszcze wiekszy idiota od Grega Valentino .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
'ANDREAS MUNZER , jak dla mnie jeszcze wiekszy idiota od Grega Valentino ."

jak dla mnie to ty jestes największym idiota pisząc takie rzeczy na goscia który poświęcił sie temu sportowi . on jak i greg mieli swoje cele i je osiągli a ty pewnie **** osiągniesz w życiu oprócz kryytykowania ludzi którzy zaistnieli w tym sporcie

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11320
Vell - on żył krótko ale z zycia miał na pewno wielką satysfakcję.Osiągnął bardo wiele.Ty za to dożyjesz pewnie starości ale nie będziesz miał satysfakcji ze swojego życia bo nie osiągniesz tego co on

Zmieniony przez - gawron9292 w dniu 2009-02-14 17:35:58

Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
czemon , nawet mi ciebie nie szkoda , na tym swiecie sa ludzie i taborety niestety
gawron9292 , ja mam zupelnie inne priorytety . Jesli dla Ciebie szczytem marzen jest przekrecic sie na wlasne zyczenie w wieku 30 lat ?! , odrzywiajac sie tylko srodkami farmaceutycznymi , ok Twoja sprawa . Moje cele sa troche bardziej ambitne
Sport sportem , uwazam ze powinien byc czescia zycia kazdego faceta . Wiem tez ze kazdy profibodybuilder koksuje , ale to co odwalil Munzer to dno i 5 metrow gestego mulu . Pozdrawiam .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
vell napisałes "ja mam zupelnie inne priorytety . Jesli dla Ciebie szczytem marzen jest przekrecic sie na wlasne zyczenie w wieku 30 lat ?! , odrzywiajac sie tylko srodkami farmaceutycznymi , ok Twoja sprawa . Moje cele sa troche bardziej ambitne "

podziel sie z nami swoimi priorytetami czy nie jest to czasem : "Liczy sie tylko za***iscie wielka masa ;)" jak napisałeś w profie ? po drugie myśle ze raczej na własne rzyczenie się nei przekręcił tylko poprostu nie zadbał o odpowiednią ilośc elektroitów itp itd i sratatata po trzecie pierwsze słyszę aby ktoś odzywiał się tylko środkami farmaceutycznymi to jakas nowa nowinka widze .... ciekaw jestem jakie sa te twoje cele serio że aż tak ambitne FRAJERZE BO TAK CIE NAZWE I tyle w tym temacie



ps a pisanie "ANDREAS MUNZER , jak dla mnie jeszcze wiekszy idiota od Grega Valentino ." w temacie poświęconym o nim raczej nie myślałes ze spotkasz się z przychylnymi odpowiedziami na twój post



Zmieniony przez - czemon w dniu 2009-02-14 18:34:25

Zmieniony przez - czemon w dniu 2009-02-14 18:34:49

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Nie no zalamka , moglbym z toba podyskutowac ale prezentujesz soba tak niski poziom intelektualny ze sobie ta rozmowe podaruje A frajer to cie splodzil i dzieki niemu po tym swiecie biega jeszcze jedne polinteligentne frajerzysko

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
" moglbym z toba podyskutowac ale prezentujesz soba tak niski poziom intelektualny ze sobie ta rozmowe podaruje A frajer to cie splodzil i dzieki niemu po tym swiecie biega jeszcze jedne polinteligentne frajerzysko "


sam zaprzeczasz swoim słowom piszesz ze dyskutowac nie będziesz i czujesz się wielce urazony a zaraz piszesz coś o moim ojcu ;d widać kto tu jest niezbyt rozgarnięty panie masa ponad wszytko nie odpowiedziałes przedewszytkim na pytanie o twoich ambicjach które nas i tak g**** obchodza ale byłeś łaskaw napisac ze masz o wiele większe to co moze wygrana mr o ? żal mi ciebie rozmawiajmy przedewszystkim na temat bo wniosłes do tematu zamieszanie w którym ja tez uczestnicze podaj przykłady merytoryczne a nie pisz ze ty masz te swoje za***iscie wielkie ambicje a za frajera nadal cie uważam i tyle

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
Panowie na temat waszej dyskusji napiszę jedno. Jesteście tępe koksy i tyle, taki prezentujecie poziom i wasze wypowiedzi to tylko to potwierdzają. Skąd wiecie, że dobrze przeżył te 30 lat , pewnie każdego dnia napiepszały go bebechy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
ty mroki chyba nie czytałeś naszych postów bo nikt nic nie pisał jak on żył te 30 lat no ale cóż my jestesmy w końcu tepymi koksami
tylko ze ty jestes następnym nic nie wnoszącym do tematu

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16- letni kulturysci

Następny temat

Paul DeMayo

WHEY premium