SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andreas Munzer

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 244095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
sam zaprzeczasz swoim słowom piszesz ze dyskutowac nie będziesz i czujesz się wielce urazony a zaraz piszesz coś o moim ojcu ;d

Internetowi napinacze mnie nie ruszaja , nie powiedziales mi niczego w twarz , wiec nie mam powodu zeby zyc czymkolwiek urazony . Nazwales mnie bezpodstawnie frajerem , a ja nie nadstawilem ci drugiego policzka tylko wydlubalem ci oko



widać kto tu jest niezbyt rozgarnięty panie masa ponad wszytko

"...Liczy sie tylko za***iscie wielka masa ;) ..." , nie wiem gdzie ty tam wyczytales "...masa ponad wszytko ..." . klania sie czytanie ze zrozumieniem , ale luz nie chce od ciebie zbyt wiele wymagac jeszcze sobie mozgownice zwichniesz .
Haselko "masa ponad wszytko" propagowal Munzer i niezbyt dobrze na tym wyszedl

nie odpowiedziałes przedewszytkim na pytanie o twoich ambicjach które nas i tak g**** obchodza

Skoro cie to gowno obchodzi to po co tak zawziecie chcesz zebym o tym napisal ? Jest coraz smieszniej ;P

ale byłeś łaskaw napisac ze masz o wiele większe to co moze wygrana mr o ?

Nie wiaze swojej przyszlosci z kulturystyka , to piekny sport , niewdzieczny i drogi ale mimo wszstko piekny . Traktuje go jednak jako hobby . Sa latwiejsze sposoby na zarabianie kasy .

żal mi ciebie

Mi ciebie nie , dla mnie jestes ponizej krytyki a takich mi nie zal

rozmawiajmy przedewszystkim na temat bo wniosłes do tematu zamieszanie w którym ja tez uczestnicze

Przede wszystkim my nie rozmawiamy , mogli bysmy rozmawiac , ale ty zamiast zapytac mnie o przyczyne takiej a nie innej postawy wzgledem Munzera , zachowyles sie jak gnojek bezpodstawnie obrazajac .
Zreszta "rozmowa" z toba przypomina probe komunikowania sie z niedorozwinieta ameba , koniec offtopu . Tyle ode mnie .

Krotkie wyjasnienie dla tych ktorzy to czytaja . To co Munzer jako kulturysta zrobil ze swoim cialem ... , chyle czola . Nigdy nie widzialem takiej definicji miecha , przy takiej gigantycznej masie . Osobiscie za cholere nie chcial bym tak wygladac , jednak jako osoba ktora rownierz uprawia ten sport , jego sylwetka budzi duzy respekt . Jednak kilka lat temu sporo czytalem na jego temat i kilka informacji utkwilo mi w glowie . Miedzy innymi to ze chlop nie mial zbyt dobrej genetyki do tego sportu , i nadrabial to chemia . Wychodzil z zalozenia ze cel uswieca srodki , i patrzac na cykle jakie walil mozna powiedziec ze to nie bylo tylko puste gadanie .
Ja poprostu nie rozumiem jak mozna uwazac tego wlasnie kulturyste za mentora , czy wzor do nasladowania . I twierdzic ze on cos osiagnal w zyciu ?! Jak puste i nudne musi byc zycie czlowieka ktorego szczytem marzen jest dozyc trzydziestki i przekrecic sie z wlasnej glupoty ?! , czy nawet (moim zdaniem) na wlasne zyczenie . Ludzie , troche dystansu do tego sportu , ktory w miedzy czasie i tak staje sie coraz bardziej wynaturzony (moje zdanie) . Tyle ode mnie . Pozdrawiam .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
dobra vell nie chce mi sie teraz twoich słów analizowac jak ty przeanalizowałes moje gdyż nie mam tyle czasu co ty aby pisac takie swoje po*******one gierki słowne.... mogłes odrazu uzasadnić swoją wypowiedź bo sam popatrz na nią i stwierdź że jest wyczerpująca , jest ? a te swoje pouczanie i przedstawienie to w taki sposób jak byś był co najmniej jakimś lekarzem medycyny wykładającym na uczelni to poprostu swoisty Żal,motyw, a dla innych Banialuki



Zmieniony przez - czemon w dniu 2009-02-14 22:57:23

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11320
Vell - twierdzisz że on zginął z własnej głupoty?Brzmi to tak jak byś twierdził że Munzer nie wiedział co mu grozi.....Jak sam napisałeś Munzer podobno nie miał dobrej genetyki.On koksił tak tylko dla tego bo bardzo pragnął być na szczycie ,a ta genetyka była dla niego przeszkodą!!!My z pewnością do końca nie zrozumiemy jego toku myślenia bo z pewnością nigdy nie będziemy tak głodni sukcesu jak on

Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Gawron9292 , Munzer dla jednych byl wybitnym sportowcem glodnym sukcesu , a dla innych byl poprostu zwyklym szalencem ktory stracil kontrole nad tym co robil . To jest temat rzeka , jego postepowanie mozna rozumiec na wiele sposobow . Pozdrawiam .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Zgadzam się tutaj z Vellem. Imo są pewne granice, człowiek został zaprogramowany na trochę więcej latek aniżeli 30. Niby to jego życie, ale szkoda mi faceta, bo przecież tak czy siak mógłby fajnie wyglądać, gdyby trochę mniej szalał (choć wiadomo nie osiągnąłby tego co miał).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Kurva, weźcie sie ogarnijcie bo to co tutaj wyprawiacie to istna komedia. Ja uważam, że sylwetka po prostu klasa, niesamowita jakość, nie spotkałem sie jeszcze z czymś takim. Dziwi mnie tylko, że zajmował tak niskie miejsca na mr. olympia. Czy to mozliwe, że sędziowie wiedzieli o tym jak bardzo wypacza ten sport i jakie dawki stosuje? Być może chcieli w pewien sposób okazać swoją dysaprobatę do tego co robił.

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
wklejam obydwa tak dla poruwnania
10-tygodniowy plan dopingowy Andreasa Munzera , który doprowadził go do śmierci.

Przez cały 10-tygodniowy cykl:
Ephederine
AN 1
Captagon
Aspirina
Valium
Clenbuterol
Hormon Thyroid

10-6 tygodni przed zawodami codziennie:
2 zastrzyki Testoviron 250 mg
1 zastrzyk Parabolan
30 tabletek Halotestin
30 tabletek Metandienon (dianabol z Tajlandii)
20 IE* GH
20 IE* Insulina

5-3 tygodni przed zawodami codziennie:
3 zastrzyki Masteron
2 zastrzyki Parabolan
30 tabletek Halotestin
50 tabletek Stromba
2 zastrzyki Stromba
24 IE* GH

2-1 tydzień przed zawodami codziennie:
2 zastrzyki Masteron
2 zastrzyki Stromba
40 tabletek Halotestin
80 tabletek Stromba
24 IE* GH
Insulina
IGF





i zekomy cykl doriana:

week 1----2000mg test cyp---150mg dbol/a day
week 1----2000mg test cyp---150mg dbol/a day
week 2 ----3000mg test cyp---200mg dbol/a day
week 3-----4000mg test cyp---300mg dbol/day
week 4 -----5000mg test cyp---no dbol
week 5------3000mg test susp---200mg anadrol
week 6------4000mg test susp---300mg anadrol
week 7-------4000mg test susp---400mg anadrol
week 9-------10,000 iu hcg--800mg clomid
week10-------20,000iu hcg--1000mg clomid
week 11------4000mg test prop---100mg halotestin
week 12------4000mg test prop----200mg hal0
weel 13-------5000mg test prop----300mg halo
week 14-------3000mg test sus-----300mg halo----1000mg masterone
week 15-------4000mg test sus-----400mg halo----1000mg masterone
weekl 16-------10,000iu hcg---1000mg clomid
week 17--------20,000iu hcg---2000mg clomid
week 18--------30 ,000iu hcg---3000mg clomid
week 20---------2500mg test susp---1000mg of fina---
weel 21----------3500mg test susp--1500mg of fina
week 22----------4500mg test susp--20oomg of fina
week 23 ----------5000mg test susp---2500mg of fina
week 24 ----------1500mg test prop-----500mg anadrol
week 25-----------2500mg test prop-----500mg anadrol
week 26 -----------3500 mg test prop----300mg anadrol---1000mg masterone/day
week 27------------1500mg test susp-----200mg anadrol---200mg winng/day
week 29------------1500 mg test susp-----200mg anadrol---200 mg winny/day
week 30 ------------1500mg test susp------100mg anadrol---300mg winny/day

ten ostatni to podobno ktorys z cykli doriana przy nim cykl munzera wyglada dosyc normalnie jak dla mnie niestety nie wiem czy jest prawdziwy dla ciekawych podaje linka
http://www.ironmagazineforums.com/anabolic-zone/55960-dorian-yates-s-s-cycle.html


i male pytanie na koniec co bylo prawdziwa przyczyna smierci munzera bo slyszalem dwie wersje?

Zmieniony przez - zaldiar w dniu 2009-03-15 17:46:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
najprawdopodobniej dieuretyki gdy wracał samolotem na chate zapomniał z tego wszystkiego wypić duzo elektrolitów czy czego tam i do tego popił niby wina i zasnął i sie nei obudził gdzies to w temacie jest opissane dokładniej

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
to jedna wersja a druga jaka slyszalem to taka ze wykrwawil sie na smierc na stole operacyjnym podczas czyszczenia scian zoladka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3374
IDIOTA taki jak yates ale mial motyle za***iste.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeżba to zabawa a masa podstawa;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16- letni kulturysci

Następny temat

Paul DeMayo

WHEY premium