SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A co powiecie na to?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Oto zimowy cykl z Nandrolonu.
200,300,400,400,400,400,300,200
Pisze ten post bo gniecie mnie temet Clomidu i Nolvadexu.

Mianowicie wyczytałem, ze powinno się wziąć albo Clo albo Nolve (opinie są podzielone) 10 dni po ostatniej bombie, tylko mam pewne obawy.
Po przyjmowaniu dużych dawek dekanianu nandrolonu "zawodnik" się "blokuje" i trza zastosować wyżej wymienione środki w celu zapobiegniecia gino, przywrócenia normalnej produkcji testosteronu w jądrach itp.
Gniecie mnie fakt, że ktoś coś kiedyś gdzieś powiedział o dawkowaniu tych Clomid`ów i Nolvadex`ów i całe rzesze koksowników amatorów opierają się na informacjach, które ktoś gdzieś z kaś napisał (czy może są to dawki z ulotki).
Chciałbym, aby ktoś wyjaśnił mi czy konieczne jest stosowanie tych preparatów i czy organizm sam po pewnym czasie sie nie odblokuje. I jakie dawki widnieja na ulotce, ile powinno się stosować i co najlepiej wziąść po nandrolonie.
Proszę o naświetlenie mi tematu o tym całym odblokowywaniu w przypadku deki.
Proszę o wypowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ja po 10 tygodniowym cyklu z samego nandrolonu (300 mg tydz.) odblokowywalem sie samym Clomidem 20 tab. ok. 12 dni po ostanim zastrzyku i nie narzekalem, jedyna osoba jaka znam ktora odblokowywuje sie Nolvadexem to Lifter, sam mam zamiar sie niedlugo przekonac jak skuteczna to metoda, poki co Clostilbegyt to najbardziej powszechna i sprawdzona metoda odblokowywania. Deca powoduje gino progesteronowe i deca dicka, Nolvadex na za wiele tu sie nie zda, dlatego razem z Deca polecam Provironik 50 mg dziennie, gdyby cos niedobrego zaczelo sie dziac w czasie cyklu.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
zamiast bawic sie w takie piramidki wez lepiej 1-8 300 mg ew i tyle.
co do odbloku to tak organizm juz tak jest skonstruowany ze jak dostarczasz saa zaprzestaje wlasnej produkcji i na odwrot jak przestaniesz brac to powoli bedzie staral wrocic do normy.
odblokowanie jest przede wszystkim po to zeby zachowac jak najwiecej po cyklonie - czym szybciej przywrocisz wszystko do normy tym wiecej zachowasz.




Pozdrawiam.
______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

Zmieniony przez - Lepper w dniu 2010-05-17 23:49:07

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Dzięki chłopaki macie po sogu.
A tak na marginesie to proponujesz Big zeby piramidy nie robić? Nie stosuje sie jej z nandrolonem? A co z taperingiem? Ciekawe zawsze sądziłem, że warto stopniowo zwiększać a później zmniejszać dawki aby nie "szarpać" organizmu, wiem, żę nandrolone to nie teść ale...
Aha i jeszcze jedno, jaki moge sobie zaserwowac najdłuższy cykl z samego nandrolonu aby przyniosło dobre efekty i nieczego nie "wyrezało".
Szczrze mówiąc nie widziałem, ani nie słyszałęm aby ktoś brał nandrolon dłużej niż 10 tygodni.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Najlepiej 10 tygodni, ale 12 tez mozna pociagnac.A jesli chodzi o taperowanie to zasada jest taka ze nie ma sensu robic "szpiczastych" piramidek ze srodkow o dlugim okresie poltrwania.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
a największa dawka, 400 jest ok, czy 300 da podobny rezultat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
To zalezy czy w swoim zyciu ostatnimi czasy brales Dece, bo jak nigdy nie brales to 200-300 mg spokojnie styka.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Ok i wszystko teraz jasne dla mnie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Dobra to powiadacie, że 8 razy 300mg będzie dobrze? Biorąc pod uwagę, że moje receptory miały 1.5 roku spokoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
No to jak z tym dawkowaniem?
300 styknie czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
yup=]

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sustanon...

Następny temat

prosze o pomoc bardzo bardzo

WHEY premium