SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 pytania odnosnie monohydratu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1204
mam pytania odnosnie monohydratu kreatyny.
1. czy optymalna dzienna dawka to 1g kreatyny na 10 kg wagi czyli dla osoby wazacej np 80 kg najlpesza dzienna dawka to 8 g.??
2. czy przy dobrej diecie mocno sie "nawodnie" i czy ta woda ktora mnie zaleje zejdzie po skonczeniu brania monohydratu? pytam bo nie chce sie tylko napompowac woda.
3. ktora kretka jest lepsza wg Was? monohydrat olimpu mega caps (1.25g kreatyny/kapsulka) czy kreatyna vitalmax w proszku (1g kreatyny/1g proszku)
4. czy dextroza jest rownie dobrym transporterem np. jablczanu czy innych estrow kreatyny czy tylko nomohydratu?
dzieki za odpowiedzi!! pozdrawiam!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
no to jest chyba tak jak np. po omnadrenie - tez jest sie mocno nawodnionym i bardzo mocno sie wtedy poci.. moj kumpel jak byl na cyklu to czasami wygladal jakby go ktos oblaw z wiadra wody

nie wiem co napisac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
ad.1-bierz w dni T 5 g rano i 5g po treningu w dni NT 5 g rano nieważne ile ważysz
ad.2-jeśli będziesz miał dobrą diete pił dużo wody dużo spał i dobrze trenował to spadni będą znikome
ad.3-vitalmax 300 g 250 mesh-tania i sprawdzona
ad.4-dużo lepsze carbo
p.s.--dokup jeszcze tauryne
oczywiście podstawa to dieta
pozdr.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
1RKS nie ma racji, waga ma znaczenie jednak przy Twojej możesz brac tak jak CI rozpisał
2 Przy mono może nastąpić efekt retencji wody (mniejszy lub wiekszy), który zejdzie wraz z odstawieniem kreatyny, nie powinieneś sie tym przejmować.. Masa mięśniowa którą w tym czasie zrobisz to inna sprawa.. Jesli chcesz uniknąć nawodnienia to zainteresuj się np. jabłczanem lub innym stackiem..
3 Przy mono kieruj się ceną
4 Nie ma znaczenia, reakcja jest tam sama jednak zdecydowanie bardziej polecam carbo..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1204
ok. ale wlasnie chodzi mi o to czy woda zejdzie ze mnie czy bedzie sie utrzymywac. nie wiem czy dobrze mysle ale napompowanie wody wiaze sie z wiekszym poceniem itd nie? i tak juz wystarczy ze kopne 2 razy pilke na wf i leci ze mnie jak z gorskiego strumienia a po monohydracie moze byc gorzej nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
Ripper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
1. mozna tak dawkowac kreatyne
2. tak nawodnisz sie podczas brania mono.
3. osobiscie bylem zadowolony i z olimpu i z vitalmaxu
4. dextroza dobra ale carbo lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
za chwile przyjdzie gecik i napisze ze dextroza nie jest transporterem

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
bo nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
nie ? no co ty nie powiesz ?
nie jestes w temacie to sie nie udzielaj...

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
po co te kłótnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
dla jaj

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa !!!!!

Następny temat

NITROBOLON od TRECKA??!!

WHEY premium