SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

110 kg 180cm 17lat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Witam, bez okłamywania mam 110kg (może niecałe) i 180cm. Samo to, że taki się zrobiłem zawdzięczam temu, że w klasie 1 gim (3 lata temu ponad) przestałem uczęszczać na treningi sportowe itp. Wcześniej chodziłem bardzo często, praktycznie tylko niedziele miałem wolne. Ale nigdy nie byłem chudy, zawsze utrzymywałem się w górnej granicy średniej wagi moich parametrów i wyglądałem bardzo dobrze. Przez 3 lata urosłem tylko o 6 cm i przybyło mi bagatela ponad 30 kg. Tydzień temu zacząłem chodzić na siłownie. Teraz chce po prostu ułożyć dobrą dietę do tego, aby uzyskać wagę 90 kg no i przy tym nabrać mięśni (w tym momęcie jestem dużo silniejszy od rówieśników). Na waszym forum spędziłem wiele godzin lecz nadal nie potrafię ułożyć normalnej diety. Proszę o kompleksową pomoc. Chciałbym jeszzcze się dowiedzieć jakich suplementów najlepiej używać w mojej sytuacji. Z góry dziękuję.


coloner

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 110kg

Wzrost: 180kg

Obwód klatki: 118

Obwód ramienia: 42

Obwód talii: 123

Obwód uda: 73

Obwód łydki: 46

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ??

Aktywność w ciągu dnia: 8-14 szkoła
16-17:30 (siłownia na zmiane z bieganiem[lekki trucht okolo 1h])


Uprawiany sport lub inne formy aktywności: j.w

Odżywianie: -

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: niemam żadnych chorób, ani ograniczeń

Preferowane formy aktywności fizycznej: około 1,5h-2h dziennie, siłownia/bieganie/basen

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3096
miejmy nadzieję, że sumiennie się przyłożysz do treningu:) no i do diety. Niestety nie mogę Ci pomóc bo mam całkiem inne parametry a dietę na odchudzenie taką na redukcję wagi musi Ci ktoś konkretny ułożyć. Powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 248
Tu chodzi o przemiane materi jedni mają szybką a inni wolną jak ty i ja, tacy ludzie o wolnej przemianie materi muszą jej jakoś pomóc właśnie najlepiej dobrą dietą ja proponuje ci diete wysoko białkową i ograniczyć spożywanie weglowodanów, słodyczy wogle 0 cukru i złych tłuszczy, jak coś robisz to tylko na olivie z oliviek polecam Najlepiej samemu ją zrobić bo wiesz ile masz przeznaczonych na nią pieniedzy i czasu. Daje tu ci link to bardzo pożyteczny program http://www.darkthorn.republika.pl/dp.htm  na dole masz pobierz Powodzenia i wytrwałości w treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytaj podstawy układania diety. Linka masz pod moim postem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o drobna pomoc :)

Następny temat

Proszę pomóżcie dyslektykowi zmienić życie.

WHEY premium