SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławka skośna

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 226
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3777
no i co bedziesz na tym cwiczyl? jak bylem mlody powiedzialem ojcu ze chce miec psa, powiedzial ze kupi mi smycz i przez miecha mam wstawac o 5 rano i wychodzic przewietrzyc smycz, popoludniu i przed snem. jak bedzie mi sie podobalo to mi kupi.

podobnie z tym. zobacz w atlasie jak poprawnie wykonywac cwiczenia, pocwicz miesiac, dwa i zobaczysz czy warto ci wydawac na to kase i gracic pokoj. Czesto zycie gasi zapal bardzo szybko.

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 226
mam siłownie w domu wiec nie musisz mi takich rzeczy pisac, chcialbym zobaczyc wasze zdanie na temat tego sprzętu :P

kickboxing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
duka115

powiem ci tak odpowiem ci ale napisz co masz z sprzętu w domu do trenowania , czy nie lepiej w co innego zainwestować .

co do ławeczki ja bym się bał na niej wykonać ćwiczenia , lichota straszna , a w gwarancje w dzisiejszych nie renomowanych firmach nie licz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 226
myslalem o tym zeby siostra sprezentowala mi ją na swięta xd

kickboxing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 226
a w domu mam ławke , sztange olimpijska , prasę do nóg , hantle , worek bokserski 180 , 45

kickboxing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
w takim razie drążek sobie kup, posłuży ci do podciagania a to złote nie zastąpione ćwiczenie , i możesz na drążku wykonywac także ćwiczenia na mięśnie brzucha , albo poręcze bedziesz mógł wykonywać ćwiczenia złote na klatę , triceps , i także ćwiczenia na mięsnie brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 226
a sory zapomnialem drązek też mam :p

kickboxing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 226
myślę o poręczach własnie z takia poduszka na plecy do brzucha

kickboxing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Poręcze sobie kup uwierz wyjdziesz na tym o wiele lepiej , tak a z drugiej strony będziesz mógł podchodzić do ćwiczenia na klatkę .

lepiej jak inwestować to mądrze bo to co pokazujesz to badziew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 226
spoko dzięki sog leci :)

kickboxing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla początkującego (redukcja fatu).Pomoże ktoś ?

Następny temat

Witam massa

WHEY premium