SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łokiec Tenisisty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 362
Witam mam 17 lat i od marca mecze sie z ta dolegliwoscia. Czy jest ktos kto mógłby mi pomóc i opowiedziec jaki sposób to wyleczył. Ogólnie wszysko mnie interesuje co mogłoby mi pomóc. Zabiegi są dla mnie ostatecznoscia np. blokada sterydowa bo o tym chyba w kazdym temacie jest.
Dodam jeszcze ze ciągle strzyka mi w łokciu(nawet bardzo głosno) i czasem az czuje jak by mi staw sie przestawiał w czasie gdy wyprostowuje ręke. Byłem równiez u lekarza i zalecił mi rehabilitacje która nic nie pomogła. Staram sie oszczędzac łokiec i nie robie nic wiecej czego nie musze. Bardzo prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 165 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2738
Na pewno oszczędzaj tą rękę, jeśli trenujesz cokolwiek, gdzie dużo używasz ręki to też daj sobie spokój (w sumie jeśli naprawdę masz łokieć tenisisty to pewnie trudno ci nawet podnieść kubek z herbatą, a co dopiero coś ćwiczyć). No i te blokady wcale nie są takie złe. Ot, kilka zastrzyków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 362
dzieki za odpowiedz czy ktos mógłby mi pomóc, opisac swoje problemy ze stawami i jak zostały wyleczone bardzo prosze o odpowiedz. Kazda porada bedzie dla mnie przydatna

Zmieniony przez - frank99 w dniu 2009-08-06 13:34:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Łokiec tenisisty najlepiej leczy sie masazem poprzecznym sciegien prostowników ółokciowego i promieniowego poza tym kinesiotaping krioterapia oraz mobilizacje stawow nadgarstka, łokcia stawu barkowego oraz szyjnego odcinka kregoslupa

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Rehabilitacja o której pisze Piotr powinna trwać nawet kilka miesięcy. Praktycznie nie ma w Polsce opcji, aby mieć ją za darmo. Niestety nic mi nie wiadomo o dowodach jej skuteczności, a trzeba pamiętać że takie zaburzenia w większości przechodzą same. Standardowo lekarz przepisuje 10 naświetlań i podobnych pierdół, które najczęściej niczego nie wnoszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Dowody na skutecznosc powyzszej terapii znajdziesz w czasopismach Rehabilitacja medyczna, Rehabilitacja w praktyce, lub innych tego typu czasopisnach, publikowane sa tam porównania skutecznosci roznych form leczenia pomiedzy grupami pacjentów z takimi samymi schorzeniami

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
kradam donbrze mowi..moj Tato mial zapalenie bicepsa w obrebie bruzdy miedzyguzkowej 5 msc...i pewnego dnia nie chodzac na zabiegii ani nie robiac nic w sprawie wyleczenia wstal i mowi ze go reka przestala bolec - szczesciasz hehe
ale Piotrek dobra rozpiske zarzucil ale na NFZ i panstwowo tego nie wyleczy..u nas w przychodniach jest stary model leczenia... Nic nie dodam ewentualnie szukalbym ukladu miesniowego ktory napina dodatkowo przedramie ...
A zyciowo rezygnacia ze sportu na jakis czas... dbac o to zeby nie przeciazac przedramienia ewentualnie stabilizator nadgarstka na codzien Pzdr + wszystko co Piotr

Najlepszy lek...odpoczynek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
zanim zaczniemy rehabilitacje najpierw musimy dać ręce odpocząc i zapisać się na fizykoterapię (lasr,magnetronic,prądy DD,ultradźwięki itp) u każdego ten okres odpoczynku jest inny i jest to co najmniej 6 tygodni.Dopiero po tym okresie możemy zacząć zabiegi fizjoterapeutyczne czyli różne masaże rozciągania itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
polecam to ćwiczenie mnie ono pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krwotoczne stłuczenie mózgu-płata czołowego

Następny temat

Dziwny problem z odstajaca klatka..

WHEY premium