SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] poręcze do dipów

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Witam,

Mam do sprzedania poręcze do dipów (montaż do ściany)
Poręcze są praktycznie nowe, oczywiście w 100% sprawne, posiadają przy otworach na śruby niewielkie zarysowania (widać na zdjęciach) jednak myśle, że to najmniejszy problem - zawsze można machnąć czarnym sprejem

Jestem zmuszony je sprzedać ponieważ ściany nie dają sobie rady (mieszkanie w bloku - gipsowe) Domyślałem się, że może być problem, ale byłem przekonany, że te 6 śrub mnie utrzyma. Niestety wydawało mi się. Dla ciekawskich mogę umieścić zdjęcia jak wygląda ściana po urwanych poręczach

Cena to 85 zł ( wysyłkę płace ja ewentualnie możemy się inaczej dogadać ) wraz z poręczami daję 6 śrub, niestety kołki były do wyrzucenia.

Więcej info PW lub pod tym postem :)








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1993
PW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Odpisałem.

Wrzucam link do licytacji http://allegro.pl/porecze-do-dipow-tanio-i6651791821.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Przypominam, że za niecałe 5 godzin kończy się aukcja

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] [S] Sprzedam gryf typu trapbar 220cm

Następny temat

[S] NOWA BLUZA VENUM -TANIO

WHEY premium