SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Dz*wki, koks i tajski boks*** Uderzaczy spam nr 7 %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
filmy fajne, tylko ten temat jest raczej do gadania o pierdołach niż do autoprezentacji.....

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
jaguar, ja mam też ciekawą historię:

Pierwszy dzień na praktykach, ubrana w kamizelkę, kask. Przyjechali elektrycy prąd podłączyc. Kierownik (to nie jest kierowink budowy, ale facet wszystkim kieruje) lubi pożartowac, miły. Powiedział elektrykom, że tam stoi pani inspektor (czytaj>ja) i że bez kasków nie wpuści na budowę, pilnuję porządnie przepisów itd. Biedni naprawdę uwierzyli, zaczęli kombinowac, że kamizeli mają,ale kasków nie, polecieli do auta kasków szukac

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
nastic w kapturze i chłopy wariują

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
gdzie w kapturze od razu ... sam kask wystarczy

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
nastic będziesz na zlocie?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Nie wiem, dużo czasu do tego czasu
Ogólnie chciałbym w końcu byc, ale zawsze coś wypasc może, nie wiem, jak z kasa będę stała, czy zawody nie wypadną w tym czasie itd. Chciałby też kolege wyciągnąc, żeby sie samej po Polsce w pociągu nie tułac

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
he,nastic sam bym sie w to wkrecil,jescze jak bym zobaczyl ciebie w kapturze,powiedzial bym- no jak pani inspektor ma kaptur,to chyba wysoko kopie i poszedl bym kasku szukac hehe ;)

Zmieniony przez - jaguar87 w dniu 2010-09-17 23:39:21

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Rozumiem. Mam nadzieje że dotrzesz jak coś rezerwuje lekki sparing z panną w kapturze

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
ćwiczcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Neith jest chętna do spraingów.
Ja mam kondycję 60 latka.
A ty jedziesz mam rozumiec? I w ogóle to, kto z szanownego grona spamerów się wybiera?

Jaguar jak bys mnie bez kaksu albo kaptura zobaczył, to biedny bys poszedł szukac kasku i już nie wrócil.


Zmieniony przez - nastic w dniu 2010-09-17 23:45:22

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ trudność???

Następny temat

prośba pomoc...

WHEY premium