SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zielone AXIO Labs.... decaplex

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60353
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
w jakims temacie o axio pisali ze nie wszystkie kody sa aktywne. tzn strona mogla byc dawno temu odswiezana pod tym katem. wiec jak nie wyskoczy autentycznosc nie panikujcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
na stronie axio o tym pisali?
czy na forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
ja mialem zielonego propa i kody sie zgadzały ale wiem ze te co sie nie zgadzaly w poprzedniej serii kopały dobrze wiec cos z ta nieaktywnoscia kodow na stronie jest

Zmieniony przez - selko w dniu 2008-07-02 11:48:58

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 315
Jak spojrzec na to ze u mnie bold sie nie zgadzal, a znow przedstawione na stronie axio flakony rowniez mialy kod i po jego wpisaniu tez batch sie nei zgadzal ... to chyba wszystko wyjasnia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
to moze w takim razie te co sie zgadzaja to waly

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
po chuuju tego kody axio. sprawdzalem stanoplex i pokazalo "valid", 2 tyg pozniej to samo opakowanie sprawdzalem i juz bylo "not valid".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
cos mi sie obilo o uszy ze jak raz sprawdzisz jeden numer to za drugim razem juz nie jest valid
logiczne dosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
dil sprawdzi czy ma legit towar, pusci do klienta i ten sprawdzi u juz bedzie lipa? bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
tak to wyglada chyba


jakby tak nie bylo to ktos by sobie kupil duza ilosc towaru z dobrymi numerami sprawdzil czy dobre i zrobil te same numery i walil na fejki....


mnie to rybka ale na moja logike to taka metoda 1szej proby jest OK, diler nie powinien sprawdzac po prostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanabol (winstrol ) BD

Następny temat

Cidoteston[EGIPT] real czy fake?

WHEY premium