SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zerwane troczki przyśrodkowe rzepki lewej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 186
Witam,
z góry przepraszam ze umieściłem tego posta w tym dziale, ale
myślę, że znajdą się tu kompetentni "znawcy mięśni".
A mianowicie 2 lata temu skręciłem lewe kolano, wypadła mi rzepka z anatomicznego miejsca ( ku dołowi ), oraz miałem szyte troczki przyśrodkowe rzepki lewej.
Chcę wzmocnić szyte troczki do tego celu zamierzam kupić STACJONARNY rower.
Moje 2. pytania.
1. Jaki rower mam kupić, aby wzmocnić wyżej wymienione troczki ?
A) pionowy [allegro.pl/rower-york-c302-fv-gwarancja-raty-trans-0zl-i1589509124.html]
B) poziomy [allegro.pl/f4u-rower-poziomy-kettler-lotus-r-pol-gw-dost-0zl-i1580902353.html]
C) czy taki do szybkiej męczącej jazdy [allegro.pl/rower-race-kettler-raty-transport-gratis-i1589940474.html]

2. Ile razy mi zalecacie ćwiczyć takim rowerem do osiągnięcia zamierzonego celu? 3 razy w tygodniu? 5 razy w tygodniu? Codziennie? Może 2 razy dziennie po tyle a tyle razy w tygodniu?

Oraz jakie zalecacie mi, JEŚLI SA ONE POTRZEBNE odżywki? Po to aby mój organizm nie zjadał białka, z mięśni, z moich nóg?
BCAA? Białko? + dawkowanie.

Początkujący

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 186
Dodam tylko iż lekarz zalecił mi 2 ćwiczenia jako podstawę programową w rehabilitacji mojej nogi. Rower traktuje jako dodatek, który przede wszystkim wzmocni nogi ---->troczki, poprawi funkcjonowanie układu krwionośnego, wydolnościowego, oraz spali nagromadzony tłuszcz. Czyli 4 w 1 :)

Początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Troczków się nie wzmocni, jeśli już to mięśnie stabilizujące staw kolanowy. Załamują mnie lekarze polecający pacjentom konkretne ćwiczenia, za chwilę fizjoterapeuci zaczną operować. Rowerek stacjonarny jest doskonały na rozgrzewkę przed właściwymi ćwiczeniami. Powinny one być dobierane przez fizjoterapeutę, który zbadał dane kolano.
Odżywki nie są istotne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suche ręce

Następny temat

Ból nadgarsta, okolo 3 miesiace.

WHEY premium