SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zatrzymalem sie jak ruszyc z miejsca?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2853
witam moj staz to 9 miesięcy trening mam dobry, mialem juz mala przerwe od koksowania i teraz mam problem otoz przez te wszystkie miesiace rosłem i tyłem a od jakiegos czasu dwoch/ trzech miesięcy w obwodach (klata, łapa) jak i waga stoją w miejscu, siła poszla ale reszta stoi przestalem rosnąć pomyslalem, ze moze jakies odzywki mi pomoga ruszyc z miejsca, jadlem juz gainery no i przeszedlem jeden cykl na kreatynie z olimpu, chcialbym teraz zdecydowac sie ponownie na gainer i kreatyne, gainera wezme gain bolic, a kreatyne myslalem nad xpandem czy moze ktos poleci cos innego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
Debus dobry plan na stagnacje, ale dla zółtodzioba, ktory nawet techniki nie ma jeszcze wyrobionej to tez nie wiem czy sie nada ;) A swoja droga, to z powodzeniem mozna trenowac na mase 3 razy w tygodniu, o ile sie nie myle ten, zestaw ktory zaproponowales, to jest wlasnie chyba na 3 razy w tygodniu, bo wiecej to raczej nie bardzo ;)
Sam uwazam, ze dla naturalnych to 3-4 treningi silowe w tygodniu to jest max i optimum. Nie ma sensu atakowac kazdego aktonu kazdej partii z osobna, lepiej mniej cwiczyc, a wiecej czasu poswiecic na regeneracje. Kazdy kto jest obcykany w temacie chyba sie ze mną zgodzi, powielanie treningów stosujących środki kulturystów, którzy rzeczywiscie mogą trenowac więcej i atakowac kazdy akton kazdego mięsnia z osobna, przez osoby stosujące co najwyzej suplementy jest nieporozumieniem. A zreszta, nawet i zawodnicy coraz czesciej mówią, ze na masie trenują 4 razy w tygodniu, reszte odpoczywają. Dopiero przed zawodami , kiedy trzeba zrobi lepszą "jakosc" mięsnia, trenują dluzej i czesciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
ja Ci polecam dorzucić kalorii do diety, najlepiej nie z prochu tylko żarła

xpand nie załatwi sprawy

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2853
dieta tez jest dobra jem do tej pory nie mialem problemu zeby isc na wadze czy rosnąć poprostu przyszedl kryzys i stoje w miejscu ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
no więc właśnie, była dobra do tej pory, przytyłeś, zapotrzebowanie się zwiększyło i już przestajesz rosnąć

ew jeszcze może trening zmień, o regeneracje bardziej zadbaj

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
j.w

najpierw zrób sobie 2tyg lajtowych treningów

później dowal kcal do diety.. przy odpowiednich proporcjach b/w/t

i dokup jakieś suple (mono/jabłko lub jakiś stack) witaminki/o-3/zma

i rośniesz ostro!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2853
ok gain bolic 6000 + xpand bedzie dobrze jak na drugi cykl i 9 miesięcy siłki? co lepsze xpand w proszku czy w kapsulkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
najpierw ureguluj sprawę diety

jeśli będą braki, to zastanowimy się wtedy co kupić

co do samej kreatyny to myślę że lepiej pojedynczą formę, albo chociaż pojedyncza + xpand, bo tak musiałbyś kupić 2 puchy xp

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 620
zrob tak jak mowi YAKUZA przerwa dobrze Ci zrobi a potem pomysl o odzywkach. Polecam kretke olimpa magna power. droga ale ladnie kopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
przerwa powinna pomoc a po przerwie zrob sobie tak zwany diabelski trojkat tzn.
trenuj co drugi dzien takim zestawem cwiczen przez 2 tygodnie trening wypierdziela z sily ale zwieksza ukrwienie miesni maksymalnie co oznacza ze im wiecej krwi w miesniach tym wiecej stymulacji i skladnikow do budowy miesni:cwicz w superseriach
PRZYSIADY ZE SZTANGA(pelne) odrazu po przysiadach MARTWY CIAG a po nim WYCISKANIE SZTANGI NA LAWCE POZIOMEJ wszystko to po 10 powtorzen w 10 seriach odstep pomiedzy seriamy od 3-5 min.
a co do supli to kreatynke ale nie mono bo ciagnie duzo wody cos z jablcza CM3 + aakg mega hardcore + glutamine do regeneracji. Odzyweczki wez z treca bo tanio i za***ista jakosc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 9



Debus daj se luzu

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
naoglądał się filmów z Colemanem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon + reactor pro 3 czy znajdzie się coś lepszego?

Następny temat

co dalej?

WHEY premium