SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zastrzyk w udo-jak gleboko?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
ja tam wale w tyłek pierwsze 3 strzały bolały ale teraz jest oki:)
1

Alan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8583
Aktualnie bije 0,6x30mm w udo i wchodzi elegancko:)

Pieniadze szczescia nie daja - ludziom bez wyobrazni.

"A ch*j Ci w dupe stary, ja tu na deszczu, wilki jakies!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7901
skąd ja znam ten schemat hehehe.... niekiedy to z 4 igly musiałem zużyć żeby zrobić sobie shota...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
lepiej odstawice sterydy na bok i nie są dla was, przy strzale w noge dopada was sraczka, a co dopiero jakby tu wbic w bica i najszerszego wtedy bez pampersa lepeij nie próbować. U mnie na siłce to chłopaki nawet w klate sobie walą i nie płaczą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
ja "płakałem"tylko raz po strzale vina w łydke,dwa dni nie mogłem łazić,najlepiej pośladki ale mam takie zrosty że szok tak to barki i nogi.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
łydka to porażka całkwoita- dolegliwości bółowe dość spore śa pózniej podobno, kiedys madry znajomy wbił w łydke 4ml, przez tydzień ciagnął noge za sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
no ja tylko 1 ml zambonu po 4 to miał dobre przejścia pewnie.Teraz musze przetestować ten sposób no rozbicie tych zrostów co by w pośladki można znowu bić.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
skąd ja znam ten schemat hehehe.... niekiedy to z 4 igly musiałem zużyć żeby zrobić sobie shota...

czyli wymieniales igle przy kazdej probie hhahahha

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biłem 0,5x25 i wbijalem do konca.wczoraj biłem 0,6x30 wbilem prawie do konca i tez bylo okiii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
lodzianin1 o co chodzi z tym sposobem na rozbijanie zrostow??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren...

Następny temat

info testosteron

WHEY premium