SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost po raz tysięczny.. ile można..

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
Witam!
Chciałbym poradzić się Was w sprawie wzrostu.... Czytałem już wiele na forach internetowych i na każdym jest inaczej napisane...
Mam 16 lat, 174 cm wzrostu , a niestety nie jest to dużo.... Moj ojciec ma 171 cm wzrostu, moja mama 169 cm, moj jeden dziadek 181, a drugi 173...
Chciałbym abyście powiedzieli mi czy mam jeszcze szansę urosnąć?
I czy mogę coś zrobić, aby pomóc swojej genetyce w tym?
Proszę pomóżcie mi!!! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Ile Ty chciałes mieć wzrostu w takim wieku?Niektórzy dorośli faceci tyle nawet nie mają.Z resztą i ttak dużo urosłes bo jestes wyższy niż rodzice więc dużo już raczej nie urośniesz ale nigdy nic nie wiadomo.Możesz nie urosnąć nic albo nawet 20 cm jeszcze

fhfhfg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Za młody Jesteś na kompleksy i zamartwianie się. Jak na swój wiek Jesteś wysoki, i z pewnością do 20-21 roku życia masz jeszcze szansę coś podrosnąć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10185
Za mało danych dałeś napisz jeszcze ile ma wzrostu twój pradziadek, prababcia ciocia od strony taty i jej kuzynka

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
DO: NameNotDis
Ja proszę o pomoc, ale jeśli nie masz ochoty, to po prostu nie czytaj i nie pisz.... Ja to traktuje bardzo serio, ale jeśli Ty nie to trudno.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10185
Przecież to jest loteria albo urośniesz albo nie ale nie spodziewaj się ze urośniesz do 180

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
NameNotDis skoro twierdzisz że to loteria jak możesz pisać że napewno nie urośnie do 180cm?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
NameNotDis sluchaj Krzykacza... Z Was dwóch on wydaje się znać na rzeczy i uważam, że w sumie ma racje... Troche jeszcze poczekam , a jeśli przez dwa lata nie będzie widocznych efektów, dam zarobić endokrynologowi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
dam zarobić endokrynologowi strata pieniędzy z Twojej strony.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10185
Jak do tej pory urósł 174 to wątpie czy urośnie wiecej niz 180

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
Krzykacz myślałem o "dogadaniu się" z endokrynologiem, aby przepisał mi GH, a to wszystko żeby zrefundował mi NFZ... O tym myślałem...Czytałem jak jedni pisali, że im poszło od 12-20 cm wzrostu, a inni mówili, że GH podaje się tylko we wczesnym stadium rozwojowym....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Kolego Twój wzrost jak na ten wiek jest słuszny, nie zamartwiaj się tym. Masz jeszcze czas żeby urosnąć - spokojnie. Poza tym lekarz odradzi Ci ten pomysł bo raczej nie przyniesie Ci on żadnych rezultatów.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skrecona kostka?

Następny temat

powiększone (?) węzły chłonne

WHEY premium