SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wysyłka

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4749

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Kelton.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5271
Witam.
Zamówiłem na allegro KELTON HEAVY - suwnica Smitha HM3 + stojaki HS11.Wpłatę zaksięgowano 28 stycznia a suwnicy do dzisiaj nie wysłano.Kiedy mogę spodziewać wysyłki?Piszę,bo nie chce by powtórzyła się sytuacja,gdy czekałem na ławkę ponad 30 dni.Niby nowy produkt a nie za bardzo się staracie,by się dobrze sprzedawał.Już kilka osób pytało mnie przez allegro "jak się ćwiczy,czy stabilna?".Zgodnie z prawdą ćwiczy się do kitu,bo wcale.A konkurencja nie śpi,mają już podobną suwnicę.

Chciałbym także byście odnieśli się do sprawy rabatu.Gdy kupowałem pierwszy raz u was,kilka lat temu,bodajże w 2005 roku,jako formę zachęty do zostania waszym stałym klientem,każdy dostawał 5% rabatu przy następnych zakupach.Teraz tego nie ma,ale ja kupowałem gdy był,a wy nie byliście jeszcze "znani".Niestety panie z obsługi nie raczyły mi go przyznać i tym razem.
nr mojego zamówienia 9849.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
matbe: Próbowałam się z Panem kontaktować telefonicznie w sprawie Pana zapytania,niestety numer poza zasięgiem, ale będę próbowała ponownie.
Serdecznie Pana pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
matbe: Witaj, zrobie wszystko, aby jak najszybciej udzielić Ci informacji na temet realizacji TWojego zamówienia.
POzdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5271
no i niestety nic się nie ruszyło w sprawie mojego zamówienia.
Możecie udzielić mi informacji kiedy mogę się jej spodziewać:za tydzień,za dwa,po świętach?
Może jest w fazie konstruowania?
bo inne osoby,które ją zakupiły na allegro również jej jeszcze nie otrzymały.
Proszę o jak najbardziej konkretną odpowiedź.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
matbe: Przepraszam Cię, że nie otrzymałeś informacji na temat realizacji TWojego zamówienia.
Obiecuje że w poniedziałek wszystko wyjaśnie w rozmowie telefonicznej.
POzdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5271
ok,no to cierpliwie czekam.
wystarczy mi w miarę konkretna odpowiedź,czy będzie za tydzień za dwa.. i tylko tyle.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
Witaj, próbowałam się dziś z TObą skontaktować telefonicznie jednak byłeś poza zasięgiem jutro spróbuje ponownie i wszystko wyjaśnie.
POzdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Czy wy macie wiecej zamowien niz jestescie w stanie wykonac? Jesli tak to proponuje napisac na waszej stronie czas realizacji zamias 1-2 dni 11-12 dni i bedzie spokuj. Serio mowie.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5271
Ja bym proponował raczej 21-22 dni.Ale bez żartów.
Nikt nie próbował się ze mną skontaktować zarówno dzisiaj jak i wczoraj.Pytam czy jesteście w stanie przysłać mi tą suwnicę do końca tego tygodnia?
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5271
..czekam,ale czy się doczekam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
matbe: Witam, sprzęt został do Pana wysłany w dniu wczorajszym, przepraszamy za to opóźnienie.
Robimy wszystko, aby wyeliminować takie sytuacje, dlatego uruchamiany drugą linie produkcyjna. napewno będzie Pan zadowolony ze sprzętu.
Pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14462
no niby wysylki sa kurierem a i tak przychodzi to bardzo dlugo
zamowilem sobie drazek w niedziele i odrazu napisalem ze wybieram forme platna przy odbiorze . Dzis mija 3 dzien i kuriera jak nie bylo tak nie
ma . Bardzo zalezy mi na tym aby przesylka byla jak najszybciej dostarczona .

...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Reklamacja, pytania

Następny temat

heavy Tryton ławka

WHEY premium