SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyciag...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
Siemano ,skladam domowa silke -mam juz sporo,ale chcialbym kupic jeszcze wyciag gorny znalazlem taki na allegro http://www.allegro.pl/item924292062_wyciag_montowany_do_sufitu_kompletny_100_masiv.html (wiem ze to nie bedzie napewno rarytas ale lepszy rydz jak nic :P.Chcialbym zeby ktos powiedzial/zrobil zdjecie ile on miejsca bedzie zajmowal bo ja juz go duzo niemam :F. Czy moze nie warto sobie nim zawracac glowy?

Zmieniony przez - anaruk w dniu 2010-02-27 10:07:30

Zmieniony przez - anaruk w dniu 2010-02-27 10:08:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
LINKI POPRAWIONY BO ZLE PODALEM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
wyciąg fajny , wiadomo jak za taka kase :) kumpel go ma i nie narzeka , miejsca tez nie zajmuje zbyt duzo. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1119
Po kupnie ławki massiva, która ma pełno niedociągnięć nie polecałbym tej firmy ale może akurat wyciągi robią dobre :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
dzieki ,ale potrzebuje troche dokladniejszych informacji(np. 50x50 cm) bo naprawde juz niemam duzo tego miejsca w pokoju i musze byc precyzyjny :D.Bo na tych zdjeciach niemam pojecia jak to sobie wogole wyobrazic,a na silce nigdy nie bylem jeszcze :)

//tak jak pisalem wczescniej -nie spodziewam sie rarytasow -byleby dzialalo jak nalezy :P)

Zmieniony przez - anaruk w dniu 2010-02-27 10:38:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
powiedzcie mi czy to bedzie mialo podobne wymiary do tego bo jak tak to luzik. : http://www.allegro.pl/item930001785_marbo_home_wyciag_gorny_do_sufitu_gratis.html

//dobra juz wszystko wiem dzieki..

Zmieniony przez - anaruk w dniu 2010-02-27 11:16:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fat Fighter przez rzeke potu do "zdrowej" sylwetki - Dziennik foooxa

Następny temat

Trening FBW- do oceny

WHEY premium