SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wstrzykiwanie wina

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paniowie pomocy - zawsze jak robie zastrzyk z wina to marnuje sie ponad 1/10cm. zebym nie wiem jak dociskal tloczek to po wyciagnieciu igly z tylka i odciagnieciu tloczka okazuje sie, ze troche tej cudownej sybstancji zostanie zmarnowane - moze to do mleka dozucic? :)

pozdro!

zostalem stworzony na wzor i podobienstwo - gdy o tym pomysle ogarnia mnie szalenstwo (ACAB)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
a ja kiedys stluklem 10ml Stanozolu :(


qrwa chudne . . .
chyba niszcza mnie imprezy . . .

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Możesz tak zrobić, zupełnie poważnie - winstrol w strzałach może być przyjmowany doustnie.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIe rób tego - ten kawalek g**** Ci da, a efekty dla zdrowia nie beda dobre. Niech sie ten kawalek zmarnuje, mi sie kiedys przed strzalem cala ampulka wylała i nie płakałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
g**** da i g**** zaszkodzi.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wymyslilem patent, ze bede to mieszal z wodą destylowaną do zastrzyków - rozciencze to, a przy okazji sie mniej zmarnuje :D

zostalem stworzony na wzor i podobienstwo - gdy o tym pomysle ogarnia mnie szalenstwo (ACAB)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Tyż można, sprawdź jednak czy nie będzie bardziej bolało po strzale, bo może tak być.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bol to sprawa wtorna - kupilem tez igly 6 i 7 bo po co sie katowal 8 :/

chociaz 6 to chyba za malo jednak....

zostalem stworzony na wzor i podobienstwo - gdy o tym pomysle ogarnia mnie szalenstwo (ACAB)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Do winka? Ja IP biłem piątką i szło.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o prosze - to ja sobie jutro sprobuje jednak tą 6-ke


jeszcze jedno pytanko: mam walic winko 6 tyg co drugi dzien i boje sie, ze mi sie po drugim tygodni ujuz zrobia zrosty na dupie i sito, wiec moze by sie wkluc w inne czesci ciala? jakies udo/bark to nawet 6-ka bedzie lepsza... jak sadzisz?

zostalem stworzony na wzor i podobienstwo - gdy o tym pomysle ogarnia mnie szalenstwo (ACAB)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Szóstka to wg. mnie optimum - większość piątek daje radę na grubość ale często są za krótkie (bo róźne długości bywają w aptekach). Ja biłem kilkanaście strzałów co 2 dni i zmieniałem tylko półdupki - dało radę. Ale możesz jechać dupa-uda też będzie git. Tylko nie rób strzała w partię trenowaną następnego dnia, bo może przeszkadzać w treningu. Problem jest jak bijesz coś na oleju - nie powinno się w tą samą część ciała częściej niż raz na tydzień. Na wodzie jest spoko. Pozdrawiam.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za wyczerpujaca i rzeczowa rade

zostalem stworzony na wzor i podobienstwo - gdy o tym pomysle ogarnia mnie szalenstwo (ACAB)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

Zapytanie o cykl

WHEY premium