SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

worek bokserski

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
"Może się zdarzyć wypadek samochodowy i kalectwo -> więc profilaktycznie nowym kierowcom łamiemy nogi i ręce oraz zamykamy ich w szpitalu na kilka miesięcy. Będą przygotowani!"

Dziwne porównanie Idąc moim tokiem rozumowania a Twoim motoryzacyjnym przykładem to raczej nauczmy młodych kierowców jazdy w warunkach ekstremalnych, zachowań w poślizgu itd. itp. Żeby nie wpadli w panike.

"Jak dobrze uderzasz - nic się nie stanie. Nawet jak walniesz w czoło, łokieć czy goleń. Poboli i tyle. Do tego przyzwyczaja TRENING na miękkim sprzęcie."

Nie bardzo bo nieczyste uderzenie w miękki worek nie będzie bolało a przypadkowe nieczyste uderzenie w przeciwnika może zaboleć i to bardzo. Wtedy przeciwnik może wykorzystać Twoją chwilową słabość żeby Cie pokonać. A jeżeli będziesz w miare przyzwyczajony do bólu, nie zwrócisz na to większej uwagi i nie okażesz słabości to masz większe szanse. W normalnej walce.

"W walce jesteś w dużym stopniu znieczulony."

Powtarzam po raz kolejny nie każdy jest Berserkerem.

Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nie każdy jest berserkerem

adrenaline każdy ma w sobie taką samą.



przyjecia ciosu na czoło , mnie również tego uczono , jednak jest to praktykowane w rękawicach , nei wiem jak bez nich , ( juz nie bedzie tak kolorowo )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Zgadza się tylko adrenalina nie na wszystkich działa tak samo.

No na pewno nie będzie kolorowo ale będzie lepiej niż miało by to być czysto w nochal.

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Gdyby ból nie był potrzebny to byśmy nie mięli receptorów bólowych. Pokonanie bariery bólu w walce polega głównie na przełamaniu sie psychicznym a nie na przygotowaniu danej powierzchni uderzeniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
ekhmm...moze mi ktos wyjasnic kto to jest/byl Berserker??

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Berserker to jest Team bodajże ze Szczecina(głowy nie dam) goście walczą w klatkach itd.
Ogólnie taki klub przekrojowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Berserker ( wśród wikingów ) wojownik wpadający w szał bitewny , o takich poeci piesni śpiewali jak to ktoś kiedyś ujął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Aha dziex chlopaki za info

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8224
siemanko
wracając do tematu :P probował ktos z was wypelniac worek kukurydzą lub pszenicą ?? :D ( oczywiscie jesli chodzi o kukurydzę to nie gotowana :P )
ponoc za***ista sprawa znajomy kumpel ktory kiedys trenował boks mowil mi o tym sposobie
pozdro.

"Polska jest naszym domem,
biała flaga ubrudzona czerwonym kolorem,
kolorem krwi, tu krew na tarczy,
Polska Polska miejscem walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Mozna uszkodzic reka czolo , widzialem zdjecie manego co Golota mu ***nal. Gosc wygladal jakby dostal cegla , mial czerwona dziure na glowie :P:P. Ale przyznam sam ze tez wole przyjmowac ciosy na czolo i podczas walki mam nawet z tym problem bo czasem kiedy chce skrocic dystans czolo robi mi za "tarcze" ze sie tak wyraze. Mam z tym problem bo robie wspaniale bloki...glowa:D. Zdarza sie ze jak juz nie mam sily zamiast patrzec na przeciwnika ide na tarana i wszystko zbieram na glowe byle by wsadzic jakiegos desperackiego zamachowego sierpa.

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

Tragiczny wypadek

forma lato