SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witam..problem z trawieniem...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1490
jogurtu dzisiaj i wczoraj nie jadlem bo wczoraj nie mialem czasu a dzisiaj kupilem ale nie wypilem bo chcialo mi sie na kibel wiec nie pilem...a leków lub ziół nie ma co mogłyby pomoc?

Zmieniony przez - QcKy w dniu 2009-11-24 15:49:11

LIFE IS TOO SHORT TO BE SMALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na co mają pomóc, jak jeszcze nie sprawdziłeś na co masz nietolerancję? Nawet nie wiadomo czy to będzie nietolerancja, bo może alergia. Sprawdz tak jak pisałem: laktoza, potem fruktoza, i jeszcze będzie dużo możliwości, może być błonnik, albo mogą być ogólnie węglowodany jeśli candida, albo może być alergia, ale wtedy najlepiej testy zrobić. Można tak wymyślać od lajtowych do najbardziej hardkorowych jak choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita, ale nie ma co panikować, ja obstawiam fruktoze ;) Ide sobie, bede wieczorem.
PS. Jeśli znajdziesz u siebie wszystko, to też nie panikuj, to pewnie jakaś nerwica i do psychiatry ;]

Zmieniony przez - BlackCamel w dniu 2009-11-24 16:00:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1490
jak sprawdzic laktoze i fruktoze? :D a moze problem jest w tym ze nie robie przerwy miedzy kreatyna i gainerem? sypie 5gkreatyny do gainera i pije razem..moze to jest przyczyna? czy to raczej nie wplywa na biegnuke? a moze dlatego ze jem za duzo ? wypije gainera teraz z woda i zobaczyme co sie bedzie dzialo..

Zmieniony przez - QcKy w dniu 2009-11-24 17:49:09

Zmieniony przez - QcKy w dniu 2009-11-24 18:17:40

LIFE IS TOO SHORT TO BE SMALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale wymyslasz, odrzucasz to, co jest bardzo prawdopodobne i duzo osob ma, a wymyslasz jakies glupie problemy w stylu "mam pryszcze, a ja jem duzo marchewki, więc może to nie przez cykl, tylko marchewke"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1490
no teraz wypilem gainera i chce mi sie na tron ale nic z siebie nie oddam haha...;d zapomnialem dodac ze bylem chory i bralem mocne antybiotyki...ostatnio bralem w piatek..i w sobote juz mialem biegunke tylko nie tak czesto...kilka razy w ciagu dnia odwiedzilem wc:D

LIFE IS TOO SHORT TO BE SMALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to trzeba bylo brac nystatyne i probiotyki... a najlepiej wogole nie brac antybiotykow, tylko wit c + probiotyki + czosnek i wyzdrowiejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45100
mam ten sam problem!! Jakies 2tyg temu bralem antybiotyk amoksiklav.. po jego skonczeniu zauwazylem ze neka mnie caly czas biegunka(pojawila sie juz w trakcie stosowania), mocz jest delikatnie ciemniejszy i mam takie plamki na jezyku (cos jak jezyk geograficzny). Mialem tez wypryski na penisie, lecz uporalem sie z tym clotramizolem. Jednak biegunka, ciemneijszy mocz i ten jezyk dalej sa ;/ jutro ide po probiotyki i nystacyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1490
jaka kupić tą nystatyne i priobiotyki ? i jakie ilości ?
BlackCamel sog dla Ciebie !

Zmieniony przez - QcKy w dniu 2009-11-24 22:42:41

LIFE IS TOO SHORT TO BE SMALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idz do lekarza, powiedz co Ci jest i że to po antybiotykach, on bedzie wiedzial o co chodzi i da Ci co trzeba. Nystatyny nie kupisz bez recepty, chyba że dobrze zagadasz. A probiotyki drogie w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1490
drogie czyli dupa...;/

LIFE IS TOO SHORT TO BE SMALL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda kolońska "Brutal Clasic "

Następny temat

Pytanie

WHEY premium