SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wino eurochem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
releaser masz jakies sensowne argumenty dlaczego NIE MOZNA mieszac oleju z woda?

nie raz sie spotkalem z takim mixem i nigdy nie bylo zadnych komplikacji a srodki dzialaly jak nalezy

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Można można, tylko to nie jest mix dla początkujących.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70525
dzieki sprobuje jak radzi eor i greg. najwyzej beda mnie ciac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
e0r czemu akurat nie dla początkujących?

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70525
poszlo jak po masle:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
"releaser masz jakies sensowne argumenty dlaczego NIE MOZNA mieszac oleju z woda?"

Oczywiscie ze mam, jak bym nie mial to bym nie zabieral glosu. Srodek na bazie wody zmieszany i podany razem z substancja na bazie oleju duzo gorzej sie wchlania, zostalo to udowodnione i to jest do potwierdzenia dokumentami z badan


"nie raz sie spotkalem z takim mixem i nigdy nie bylo zadnych komplikacji a srodki dzialaly jak nalezy"

"future mieszal i patrz jak na tym dobrze wyszedl"

skad wiesz jak podzialalyby te saa gdyby zaaplikowano je osobno, w inny miesien..?


"Można można, tylko to nie jest mix dla początkujących"

co ma poziom zaawansowania do tego czy mozna czy nie mozna?


pzdr.

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2007-03-19 11:27:40

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
masz wyniki badan?

moze sa jakies roznice z wchlanianiem srodka ale nie wierze ze sa tak znaczace zeby nie mozna bylo tak robic

podobnie sie mowi ze palenie ziola na cyklu jest zle,bo sa mniejsze przyrosty

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
...Z tym paleniem tez slyszalem, ze niby thc obniza poziom testo w organizmie, jednak nikt tego w zaden sposob dotychczas nie udowodnil, bynajmniej ja nie widzialem.



Co do wynikow wchlaniania to musze pogrzebac w necie troche bo widzialem je juz dawno, o ile pamietam Elite tez o tym wspominal ale moge sie mylic czy to byl on czy tez kto inny.

hmm..z tego co pamietam wchlanianie obnizalo sie o jakies 35% a imo to wcale nie malo..wszystko zalezy od podejscia, jeden ma w dupie te 35% bo sobie powie ze "mu tak wygodniej" a jak bedzie trzeba to do***ie 35% wiecej towaru i na jedno mu to wyjdzie

Sa jednak tacy co lubia miec zapiete wszystko na ostatni guzik, taka osoba jestem np Ja moje motto to:

"wyciagnac maximum z minimum"



Zmieniony przez - Releaser w dniu 2007-03-19 13:54:32

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
woda wodą olej olejem ale substancja czynna tez a moze przede wszystkim jest tu istotne inaczej chyba przyjmie sie wino z jakims olejem a inczej wodny test z tym samym olejemdywaguje sobie bo sam nie zmieszałbym raczej

OT: "Zauważ, że Zambon sie nie zapycha ","albo zamień wino na dobry zambon" sory ale ------------>



Zmieniony przez - BadMad w dniu 2007-03-19 14:11:05

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70525
jakies lipne te srodki eurochemu kupilem. 1,5 tygodnia biore 50 mg wina eod i 100 mg propa eod i ani rusz. nawet porzadnej pompy nie mam na treningu. kiedys jak bralem ruskie rakietki 100eod to myslalem ze mnie na treningu rozerwie. fakt ze teraz mam inna diete- redukcja.
ps. zmieszalem to wino z propem i walnalem w niedz. wieczorem efekt: dupa mnie boli do teraz i czuje ze sie jeszcze nie rozeszlo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łagodne zejście do PTC...

Następny temat

Cykl na rzezbe

WHEY premium