SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wielki połów się szykuje - żaden leszcz się nie zmarnuje ***SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133448

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
masz racje, czasem można zginąć, dostałem kiedys tulipanem w poślada butelka w głowe, nawer rowerem we mie rzucił typ i ochroniaż z zakładu do mie szczelał z klamki jak z psem wyszedłem na dwór, całe szczęście to była gazówka, hehe 3 dni na gały nie widziałem

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leoś lepszy rispekt z piłą husqvarny czy jak to się pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3484
zakon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15794
MICOOOLAI dobrze pisze czasami lepiej zejść na tzw boczny tor , tylko dobry a nie ten zły odłożyć wszystkie zabawki do kąta i ułożyć sobie życie .
A jeśli ktoś nie chce to niech robi to co robi , ale czy warto ...






Zmieniony przez - _._ w dniu 2009-04-04 23:10:28

"By nie zawieść tych którym coś w życiu obiecałem , by dotrzymać słowa które dałem" !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedyś oglądałem program ze ostatni terminator nunjitsu trenuje jakiegoś poyebanrgo białasa z hameryki i ogólnie prędzej się zesrasz niż ktoś cię czegoś nauczy

teraz mi się przypomniało kumpel zrobił sobie tsube kątowników i raz jak lipnie wyciągnął z pochwy to pół pokoju ręką zachlapał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3484
****a shurikeny ogladaja,kastety sobie poogladajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
hehe ja pierwszy raz byłem aresztowany jak miałem 11 lat. na ulicy szykowali sie na ustawke też, i ja znalazłem sie tam zupełnie przypadkowo, no i mie zgarneli. drugi raz jak miałem 12 lat. rozyebałem budke telefoniczna hehe ale ogólnie to ja spokojny jestem. tylko mie nie można denerwować jak rozmiawiam przez tel. ostatnio zaniosłem swojej byłej dziewczyne mój telefon w częściach i powiedziałem że to przez nią i ma go naprawić hehe kilka razy spadł na ściane

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3484
do paki idz,zaczniesz grypsowac,jaki szacunek na ulicy potem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwijam bo wieje opowieściami z krypty a takich moge mieć nieskończoność wystarczy zejść pod klatke i otworzyć piwo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efedryna przed walka

Następny temat

Za duże ciśnienie na cyklu co robić?

WHEY premium