SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wagry na nosie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 191
http://www.drogerie.de-a1.de/drogerie/images/35_88_66_03.jpg innego zdjecia tych plastrow nie znalazlam. W polskich sklepach sa one sprzedawane najczesciej w opakowaniu bez tego zdjecia lub na sztuki,pozdrawiam

Bo z dziewczynami nigdy nie wie ,oj nie wie sie:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 461
a żem spróbuje sobie te plastry moze mi chociaż pomogą bo toniki itepe to na mnie nic nie działa.... ehhh ale dam se rady z tym.... chyba :P

...:: OuT Of ToUcH <-:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 84
Witam
Na mnie też te plastry nie działają, a kosmetyczka nie chciała się tego podjąć-macie rację mówiąc sa kosmetyczki i Kosmetyczki-ja trafiłam na tą z małej litery :(.
Ale znalazłam na to inny sposób- kupiłam metalową szpatułkę z dwoma końcami-większy koniec jest do większych krostek, a mała końcówka jest specjalnie na wągierki.Muszę przyznać,że z początku zabieg bolał, ale teraz już mniej, systematycznie czyszczę nos i jest ok.
Szpatułka kosztuje ok 50zł, ale to zakup na lata, ja mam już ponad rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2734
co to za szpatulka? jak to wyglada i jak sie tego uzywa.. i oczywiscie gdzie to mozna kupic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 84
Nie wim jak to dokładnie opisać, ma 10cm długości, jest metalowa,wygląda jak srebrna, z dwoma różnymi końcami.Kupiłam w kosmetycznym, stałam w kolejce a to leżało na ladzie, i tak z ciekawości zapytałam co to za sprzęt, kobieta powiedziała,że to nowość na rynku, służy do likwidacji krostek, tyle,że nie dotyka się rękoma-gdzie są zarazki-twarzy a tą właśnie szpatułką przeciąga się po krostce i wszystko dokłądnie "wychodzi".
Może znajdę to cudo w internecie to podam adres, pamiętam- mówiła jeszcze,że to sprowadzane jest z niemiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
u mnie plastry tez nic nie zdzialaly a jeszcze w liceum jestem i na kosmetyczke nie zarabiam mam jeszcze pytanko: czy jezeli przestane sie wogole dotykac do tego nosa (zazwyczaj sama wyciskalam wagry) to czy moze cos mi sie stac?czy zaczna sie robic z tego jakies pryszcze czy cos ze wzgledu na to ze bedzie sie to wszystko gromadzilo pod skora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 212
JA z tym problemem radze w ten sposob ze najpierw robie sobie peeling dronoziarnisty a pozniej wyciskam u mnie skutkuje nie likwiduje wszystkich ale czesc napewno pozdrawiam

daze do tego zeby byc wiekszym i silniejszym ale to nie wszystko co chce osiagnac siła lezy w słowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
dzieki za pomoc, tez wyprobuje to moze pomoze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18633
Wie ktoś może gdzie można kupić takie plastry,byłem dziś w 2 aptekach i w żadnej tego nie mają.Jestem z Krakowa jak ktoś wie gdzie je kupić to niech napisze. DZIĘKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
ja mam w domu 15 sztuk tylko ze sa te plasterki dla mezczyzn (roznia sie tylko tym ze sa troszeczke wieksze a to jeszcze lepiej.jak juz pisalam nie uzywam ich i leza i sie marnuja wiec moge ci je odstapis w drodze np. wymiany:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ziołowe preparaty regeneracyjne

Następny temat

Plecy Problem

WHEY premium