SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wągry

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co poleca pan/pani na wagry. mam ich duzo na nosie . sa czarne i widoczne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
1. maseczka z sody oczyszczonej: 1 łyzeczka sody wymieszac z łyzeczka wody gazowanej i ta papke naklada sie na obszar gdzie wystepują wągry na 20 min,potem spłukuje sie to ciepla wodą.Robiłem co 3 dni gdzieś tak

2. sok z cytryny,wyciskasz na wacik i tak jak tonikiem przecierasz twarz (ja zostawiałem na całą noc) i rano przemywałem twarz.Codzienie stoswac smiało mozna

3. parówka ziołowa: 2łyzeczki suszonego tymianku i rozmarynu,5-10 min potem przemywamy twarz ciepłą-zimną,ciepłą-zimną wodą.1 raz w tyg. takie coś

u mnie sie te 3 sposoby b.dobrze sie sprawdzały,oczywiscie wszystkiego w 1 dzien nie stosowałem

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2014-02-05 02:37:29

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

choroby

Następny temat

zwichnięcie stawu skokowego w pracy jako kierowca autobusu

WHEY premium