SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uwaga na oszustwa-ultra rieped

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
no bigger przesadziles lekko a co do lucka to napewno przy liczeniu sie nie myli bo by sie kasy w zyciu nie dorobil a to ze ma kase to nic tylko pogratulowac ze mu sie udalo dorobic i nieslychac zeby mial zato w pierdlu wyladowac jak to bywa z ostatnimi potentatami finansowymi A to ze brakuje w Olimpie to nic nowego ja w puszece gdzie mialo byc 200tabsow mialem ich zaledwie 198. Natomiast jak liczelem kapsy w HMB Ultimate to bylo ich dokladnie 120.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje przyjąc, ze 5% błędu to norma
Po co sie obrazać i robic z igły widły, zbyt wiele chałasu o nic


spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bigger, tak z ciekawości. Mówisz że Fitmax pakuje aminokwasy na wagę. Na etykiecie maja na sztuki więc jak to jest. Czy jest to kwestia rodzaju maszyny czy innego jej ustawienia. I skąd o tym wiesz? Czy w Fitmaxie też masz kolegę

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A co do Lucka to jednak uważam że jeśli dorobił sie kasy własną pracą to nie ma się czego wstydzić. Ja tez nie jestem biedny, tez jeżdżę dobrym samochodem i nie mam zamiaru się z tym ukrywać bo na wszystko zapracowałem. Chociaż nie kupuję suplementów w celu ich przeliczenia.
Ale powiem że miałem okazję wczoraj przeliczyć HMB Olimpa (klient kupił więc otworzylismy na miejscu) i okazało się że w liczonym opakowaniu było równo 90 tabl.
Może więc pakują "tak jak im się sypnie" raz dobrze a raz nie bardzo.
W miarę możliwości sprawdzę jeszcze kiedyś z ciekawości inne opakowania.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Dałam przyjaciółce Ultra Rippeda w prezencie - otworzyłyśmy i przeliczyłyśmy obie - było o trzy kapsułki za dużo. Jest więc pewnie tak jak mowiłam - Jest tyle ile im się "sypnie". I jestem pewna że jest tak z wększością firm.
Panie Bigger - a skąd wiesz że inne firmy nie robią tak jak Fitmax i skąd wiesz jak ustawione maszyny ma Fimax .
Masz tam też jakiegoś znajomego czy wiesz od znajomego z Olimpu. Tak na marginesie też mam znajomych w Olimpie i naprawdę mam bardzo ciepły stosunek do tej firmy. Tylko Pan na początku strasznie nachalnie ją reklamował co mnie ( i chyba jeszcze kilka osób ) trochę zniechęciło. Oczywiście odpowie mi Pan że ja się też tutaj nachalnie reklamuję , ale ja za to płacę więc mogę. A Pan moim skromnym zdaniem uprawiał tu na początku mocną kryptoreklamę i jak kretynom próbował wmówić że tak nie jest. I to według mnie było mocno nieładne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
Pani Lalko bez przesady
Pan Bigger mimo wszystko urzymuje caly czas poziom swoich wypowiedzi
(no moze troche znizyl loty w wypowiedzi do pana kasiastego matematyka)
ale te uszczypliwosci co do osoby Biggera trwaja juz zbyt dlugo
chcecie sie czegos dowiedziec to pytajcie
ale czy potrzebne sa te podteksty.....
(psuja tylko atmosfere)

"Zmartwienie rodzi się z czasu, który upływa, a nie wydaje owocu."

Pomyśl zanim wydrukujesz..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A więc Son pytał wcześniej o firmy europejskie. Przeliczyłem 3 opakowania KTP Creatine (200 kapsów) i miały ...... po 200 kapsów. Kumpel dostał wczoraj paczkę z Amino Anabol PQ (3 puszki po 60 kapsów) i też było OK.

Lalka - ukłony za ostatnią wypowiedź

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Moje wypowiedzi nie są uszczypliwe - ciekawa jestem skąd Pan Bigger ma wiadomości o tym jak która firma ma ustawione maszyny ? Co w tym złego ?
Dalsza część mojego postu miała na celu wyjaśnienie że nie mam uprzedzeń (a nawet wręcz przeciwnie) do firmy Olimp. Nie starałam się nikogo obrazić ( i chyba tego nie zrobiłam), chociaż nie ukrywam że Pan Bigger nie jest moim Forumowym ulubieńcen a to z tego powodu że w pewnym poście uraził mnie swoją wypowiedzią która była skierowana do mojej skromnej osoby.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Jak o reklamach mowa )

Wielkie otwarcie nowego serwisu i wznowienie dzialalnosci pod adresem www.cyberpaker.com nastapi juz 15 Pazdziernika 2002.

Dla lojalnych klientow bogata oferta promocyjna i duzo gratisow

W ofercie jak za dawnych czasow - ponad 2000 roznych produktow.
A do tego nowa nawigacja, nowa klasyfikacja, zautomatyzowany serwis, serwis nad ktorym beda czowali najlepsi specjalisci w kraju.

Specjalne rabaty dla dystrybutorow lokalnych, rozne formy platnosci - zaliczenie, karty kredytowe itd

Kazdy klient bedzie mial swoje wlasne konto, interfejs, historie zamowien, swoj raiting ktory wzrast ze wzrostem bedzie go upowaznial do otrzymaywania dodatkowych bonusow, rabatow czy gratisowych porezentow swiatecznych. Raiting bedzie podwyzszal rowniez system referencyjny.
W pelni rozbudowana machina zostanie oddana do Waszej dyspozycji 1 stycznia 2003r. Nad formami marketingowymi oraz nowoczesnych form sprzedazy pracuja najlepsi specjalisci marketingowi z USA.
Po nowym roku rowniez rozszezenie asortymentu o bogata oferte akcesorii a po wydaniu atestow - bedziemy glownymi sponsorami kazdych zawodow w Polsce.

Kupujac u Cybera bedziecie mieli rowniez oplacony abonament na SFD, Serwis bedzie scisle zintegowany z portalem SFD, beda u nas dostepne rowniez koszulki firmowe i inne gadzety.

Serwis (narazie jeszcze w nieco okrojonej formie) bedzie otwarty juz 15 Pazdziernika - Wszystkich serdecznie zapraszam !!!

Dzieki Wam bedziemy jak zwykle bezkonkurencyjni - a nasz blyskawiczny serwis i troske o klienta juz znacie

Otwarty rowniez zostanie nasz dzial komercyjny do kontaktow z Wami i obwieszczania nowych promocjii....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
No właśnie Cyber- pytałam Cię kiedyś na jakią firmę robisz atesty - ale coś mi nie chesz odpowiedzieć :(.
Pytam oczywiście z czystej ciekawości :)
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ponownie D-Ribose

Następny temat

jaki gainer najlepszy

WHEY premium