SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uratuj życie koksiarzowi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam wylądowałem w zeszłym roku w szpitalu z podejrzeniem zawału,i co?dalej koksuje za radą kardiologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8703
Sewycz "Requiem dla snu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
sam wylądowałem w zeszłym roku w szpitalu z podejrzeniem zawału,i co?dalej koksuje za radą kardiologa.

jakie objawy miałeś tego niby zawału?dusznosci scisk w klacie itp ?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do tego jeszcze cała lewa strona drętwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2423
widać, że masz zdrowy rozsadek. Jak dla kogoś coś ważniejszego jest od zdrowia to nie mowie by nie koksować ale wszystko trzeba robic tak jak ktos wyzej pisal z głowa. a jezeli juz pojawiaja sie problemy zdrowotne i osoba ta nadal koksuje to dla mnie glupota

Tu nie chodzi o siłę mięśni umysł musi być trzeżwy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36377
filmik kiepski
jak juz ktos chcial koniecznie filmik majacy zniechecic do saa to mozna to zrobic duzo lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27829
kardiolog doradzil bys dalej koksowal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
niech nikt nie bierze sterydów i koniec tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
error,wylądować z podejrzeniem to nie to samo co mieć zawał.poszukaj sobie ten art na "strongmenie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 202 dni Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13397
no wlasnie, az mnie zaciekawilo powaznie kardiolog doradzil zebys dalej koksowal??

BBBB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

z jakiej firmy najlepiej wyrac Epistane?

Następny temat

ginekomastia

WHEY premium