SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

turinabol pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
witam
aktualnie jestem jeszcze na redukcji, przed redukcja mialem przerwe z powodu kontuzji i zalalem sie do 110kg, aktualnie waze 84kg. redukowalem okolo 3,5-4 miesiaca, najpierw sama dieta pozniej wrzucilem 100 clenu a teraz termogenik leci, oczywiscie dieta trzymana jak tykjo mam mozliwosci tylko z areobami czasem sie obijam bo czasu brakuje.

mam 200 tabletek turinabolu ktory lezy juz jakis czas i kusi :P
jest sens zjesc ten turinabol?? jestem juz zmeczony ta redukcja i myslalem zeby zmienic diete, podniesc delikatnie o 100-200kal i zjesc te 200 tab turinabolu po 50mg dziennie i na koniec 7 dni clomid
czy moze kupic propa i tren i z tym cos zrobic ?

co doradzicie ??

1. WIEK:20
2. WAGA:84
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:37
-klatka:
-udo:
-talia:92
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4-5lat
6. DIETA: byla ale ciezko tu wypisac, glownie tluszcze i bialka, wegle przed i po treningu, deficyt kaloryczny
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: przed przerwa prop, trop*wino, prop*wino*tren*clen
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ponad 10 miesiecy
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia stanowczo
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja bym dał ture z propem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
i propa 8 tygodni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
napisalem o trenie i propie poniewaz kierowalem sie tym troche ze tren pomaga palic tluszcz, no a ja go jeszcze troche mam ale musze odpoczac od redukowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
saa nie palą tłuszczu,zrób cykl na turinabolu i propie,

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-01-16 16:41:52

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ogólnie to słabo jest,dietę musisz mieć wyliczoną nie masz pojęcia ile dostarczasz sobie kcal i jaki jest rozkład b/w/t a to podstaw do redukcji czy masowania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
mam wyliczona na kazdy dzien tygodnia tylko pisze teraz nie od siebie z komputera dlatego mniej szczegolowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to jak będziesz u siebie to wrzuć tą dietę to sie zobaczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup propa, ture zostaw na razie. Zresztą musisz jej dokupić, najlepiej jeszcze jedną 100 i dać 70mg od początku.

nawet dobra tura szału nie robi przy dawce 50,60,70mg w cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3299
Kurcze z tą Turą to strasznie rózne opinie chodzą. Jedni twierdzą że to najlepszy oral na dzień dzisiajszy, inni że szału żadnego nie robi. Też mam 200 tab Turinoxu i z tego co czytam to 50 mg/ed powinno ładnie poklepać. Oczywiście mówie tu o definiowaniu sylwetki aniżeli o diametralnych przyrostach.
1

Dziś jestem większy niż wczoraj ale mniejszy niż jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Sam jestem ciekaw bo mam 400 tabs balcana odlozne, mysle ze dawka 80mg przez 7 tyg powinna porobic, sie okaze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PH Tren ktory lepszy

Następny temat

HCG jak rozrobic ? Ovigil 5000iU

WHEY premium