SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na mase a redukcja tluszczu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
Witam. Wiem, ze juz kilka takich tematow istnieje, jednak zaden z nich nie odpowiada w pelni na moje pytania. A wiec opowiem tutaj moj przypadek. Od zawsze bylem pulpecikiem, jedlem duzo slodyczy, ciast i doszedlem do 84kg przy wzroscie 165 cm. W zeszle wakacje (dokladnie w sierpniu) powiedzialem dosc i wzialem sie za siebie. Po prostu duzo gralem w tenisa, duzo mniej jadlem. Gdzies we wrzesniu zdecydowalem sie na treningi silowe. Z racji tego, ze mialem dosc duza lipomastie i z powodu bardzo malej wiedzy na ten temat, katowalem klate. Robilem po 20 serii rozpietek, przez co najmniej godzine, poniewaz uwazalem, ze w ten sposob pozbede sie tluszczu z klaty (tak cwiczyl moj kolega, ktory mial lipomastie i sie jej pozbyl, oczywiscie ograniczyl jedzenie). Cwiczylem tak dosc dlugo, bo az do czerwca tego roku, czyli ok.11 miesiecy. Nie cwiczylem innych partii miesni zarazem katujac klate. Co prawda miesnie klatki mimo tak wykanczajacych CODZIENNYCH trenignow dosyc dobrze urosly, jednak tluszcz ani drgal. Przez zime nic nie zredukowalem, jedynie utrzymalem stara wage, co i tak bylo dobrym osiagnieciem. Na poczatku tych wakacji ulozylem sobie plan trenigowy FBW i czwiczylem nim d konca sierpnia. Do tego przez wakacje biegalem sobie 5 razy w tygodniu i wykonywalem a6w efekt? 8 kg mniej. Moja waga wynosila (i wynosi obecnie) 59 kg co przy wzroscie 172cm wyglada nie dobrze. Niby powinienem byc przy takiej wadze na prawde bardzo szczuply jednak tak nie jest. O ile nogi i rece mam dosc chude, to brzuch, biodra a szczegolnie klatka wygladaja fatalnie. Mam nadal duza lipomastie. Od wrzesnia zaczalem za namowa kolegi (niezly koks) trening na mase. Oczywiscie troche wiecej je, staram sie regularnie jesc wiecej mniejszych posilkow. Do tego po treningu silowym ide na 20-25 minutowe biegi, przybylo mi 0,4kg. Wyzej wspomniany kolega kiedys takze mial tu i owdzie, jednak po zaczeciu treningu na mase spadlo mu sporo tluszczu a ponadto niezle sie wyrzezbil. Mam do was pytanie czy da rade polaczyc budowe masy miesniowej i redukcje tluszczu. Jak sami widzicie wage mam bardzo niska a w moim wieku schudniecie 25 kg moze byc niebezpieczne. W bluzie wygladam na szczuplego jednak jesli zdejme koszulke to wygladam jak grubas! Wiec jesli bede cwiczyl treningiem na mase (3 razy w tygodniu, 1klata+triceps 2.bicepsy+plecy+przedramiona 3.nogi+barki+kaptury) do tego po takim treningu chodezilbym na 20-25 minutowe biegi to daloby rade zbudowac mase miesniowa kosztem tluszczu? Dodam, ze zakupilem ostatnio worek bokserski, wiec czy moglbym do tego dodac trening na worku bokserskim np. 10 rund po 3 minuty i przerwy 1 min.?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
https://www.sfd.pl/[art]_Body_Recomp-t400948.html poczytaj lecz to wyzsza szkoła jazdy ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

"po co nogi robisz" ;]]]

WHEY premium