SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thermal i inne leki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 682
mam pytanko odnośnie zażywania thermal pro:
Czy mozna go brać biorąc tabl.antykoncepcyjne i tabl.na alergie??
Czytałam również że trzeba się zaopatrzyć w witaminki.
czy taki zwykły zestaw wit.jak falvit wystarczy??Pytam bo już go biorę od dawna.

thx za odpowiedzi
pozdr.angienx

Flying @ngels ~i^^i~^i^~i~

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
mozesz brac - przy tych pierwszych tabs. warto pomyslec jednak o dodtakowym zabezpieczeniu...

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym polecal odstawic doustne anty, przejsc an tradycyjne (i tak skutecznosc spada i nie mozna na tym polegac, lub ewentualnie przejsc na minimalna dawke, jezeli bierzesz je w celu regulacyjnym).
lek na alergie - to zalezy... poprostu podaj nazwe (niektore moga miec np pseudoefedryne itp) a inne starsze sa he he smieszne... jezeli to np loratydyna to spox
falwit bedzie okej ale podczas kuracji zapewen zanotujesz wzmozona diureze (tymbardzeij jak odstawisz anty rpzez ktore nabiera sie wody) i przydalo by sie uzupleniac takie rzeczy jak magnez i potas (np aspargin)... powiedzialbym ze to musthave przy thermie .
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 682
tab.anty nie moge odstawic.(to regulon)
a co do alergii to biore alertec

Flying @ngels ~i^^i~^i^~i~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gain Fast Universal - czy warto?

Następny temat

Mega Mass 2000- szczegóły.

WHEY premium